Об избрании Председателя Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Постановление Мажилиса Парламента Республики Казахстан от 15 января 2021 года № 5-VII
В соответствии с пунктом 1 статьи 58 Конституции Республики Казахстан Мажилис Парламента Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Избрать Председателем Мажилиса Парламента Республики Казахстан депутата Нигматулина Нурлана Зайруллаевича.
Председатель Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан
Б. ИМАШЕВ

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Төрағасын сайлау туралы
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 5-VII ПМ қаулысы.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 58-бабының 1-тармағына сəйкес Қазақстан Республикасы Парламентінің Мəжілісі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Депутат Нығматулин Нұрлан Зайроллаұлы Қазақстан Республикасы Парламенті Мəжілісінің Төрағасы болып сайлансын.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
Төрағасы
Б.ИМАШЕВ