Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Генеральная прокуратура Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Генеральной прокуратуры Республики Казахстан согласно приложениям 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 617
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года
N 1429
<*>Сноска. Приложение с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2003 года N 150ж .
Генеральная прокуратура
Республики Казахстан
Администратор бюджетной
программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты"
на 2003 год
1. Стоимость: 3192360 тысяч тенге (три миллиарда сто девяносто два миллиона триста шестьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1-30 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; статья 56 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "О прокуратуре"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности органов прокуратуры Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание центрального аппарата Генеральной прокуратуры Республики Казахстан, областных и приравненных к ним прокуратур, центрального аппарата Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан и его территориальных подразделений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
РҚАО-ның ескертуі: P021429 қаулысын қараңыз.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 617 қосымша
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2003 жылңы 15 қыркүйектегі N 150к қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
001 "Әкiмшiлiк шығындар" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 3192360 мың теңге (үш миллиард жүз тоқсан екi миллион үш жүз алпыс мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 1-30-баптары ; "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының 56-бабы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбек ақы төлеудің бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк, органдар жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының прокуратура органдарының өздерiне жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Бac прокуратурасының орталық аппаратын, облыстық және оған теңестiрiлген прокуратураларды, Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайф есепке алу жөніндегі комитеті орталық аппаратын және оның аумақтық бөлiмшелерiн ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші! Бағдарламаның!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!атауы (кіші !бағдарламаны) іске!асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарламаның)! асыру жөніндегі !мер. !
!ма. !ла. !атауы ! іс-шаралар !зім. !
!ның !ма. ! ! !дері !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
001 Администра-
тивные
затраты
001 Аппарат Содержание центрального В те- Гене-
централь- аппарата Генеральной чение ральная
ного прокуратуры Республики года прокура-
органа Казахстан и центрального тура
аппарата Комитета по правовой Респуб-
статистике и специальным лики
учетам Генеральной Казахс-
прокуратуры Республики тан,
Казахстан согласно Комитет
утвержденным лимитам по право-
штатной численности 260 вой ста-
и 107 единиц соответ- тистике
ственно в целях и специ-
выполнения возложенных альным
функций. учетам
Гене-
ральной
проку-
ратуры
Респуб-
лики
Казах-
стан
002 Аппараты Содержание областных и В те- Гене-
террито- приравненных к ним чение ральная
риальных прокуратур и территори- года прокура-
органов альных органов Комитета тура
по правовой статистике Респуб-
и специальным учетам лики
Генеральной прокуратуры Казахс-
Республики Казахстан тан,
согласно утвержденным Комитет
лимитам штатной по пра-
численности 4573 и 534 вовой
единицы соответственно в статис-
целях выполнения возло- тике и
женных функций. специ-
альным
учетам
Гене-
ральной
проку-
ратуры
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Генеральную прокуратуру Республики Казахстан функций, бесперебойное функционирование органов прокуратуры республики.
Приложение 618
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года
N 1429
Генеральная прокуратура
Республики Казахстан
Администратор бюджетной
программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость: 11173 тысячи тенге (одиннадцать миллионов сто семьдесят три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 3 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение профессионального уровня работников органов прокуратуры Республики Казахстан, углубление профессиональных знаний специалистов.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение своевременного и качественного проведения мероприятия по повышению квалификации работников органов прокуратуры.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
001 Әкiмшiлiк Бір Қазақстан Рес.
шығындар жыл публикасының
ішінде Бас прокурату.
расы, Қазақ.
001 Орталық Қазақстан Респуб. стан Республи.
органның ликасы Бас проку. касының Бас
аппараты ратурасының орта. прокуратурасының
лық аппаратын Құқықтық статис
және Қазақстан тика және арнайы
Республикасының Бас есепке алу
прокуратурасының комитеті
Құқықтық статистика
және арнайы есепке
алу комитеті
жүктелген функция.
ларды орындау
мақсатында бекiтiл.
ген 260 және 107
бiрлiк штат
санының лимитiне
сәйкес ұстау
002 Аумақтық Облыстық және оларға Қазақстан Рес.
органдардың теңестiрiлген публикасының
аппараттары прокуратураларды Бас прокурату.
және Қазақстан Респуб. расы,
ликасының Бас прокура. Қазақстан Рес.
турасы Құқықтық статис. публикасының
тика және арнайы есепке Бас прокура.
алу жөніндегі комитеті. турасының Құқық
нің аумақтық органдары тық статистика
жүктелген функцияларды және арнайы
орындау мақсатында бекі. есепке алу жө.
тілген 4573 және 534 ніндегі комите.
бірлік штат санының лими. ті
тіне сәйкес ұстау
------------------------------------------------------------------
. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасына жүктелген функцияларды уақытылы және сапалы орындау, республиканың прокуратура органдарының үздiксiз жұмыс iстеуi.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 618 қосымша
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
010 "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды
қайта даярлау" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 11173 мың теңге (он бiр миллион жүз жетпiс үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 3-бабы ; "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының прокуратура органдары қызметкерлерiнiң кәсiби деңгейiн арттыру, мамандардың кәсiби бiлiмiн тереңдету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: прокуратура органдары қызметкерлерiнiң бiлiктiлiгiн арттыру жөнiндегi iс-шаралардың уақытылы және сапалы өткiзiлуiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші! Бағдарламаның!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!(кіші бағдар. !бағдарламаны) іске!асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!ламаның) атауы! асыру жөніндегі !мер. !
!ма. !ла. ! ! іс-шаралар !зім. !
!ның !ма. ! ! !дері !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 010 Повышение Повышение квалификации В те- Гене-
квалифи- 2100 государственных чение ральная
кации и служащих органов года прокура-
перепод- прокуратуры, в том числе тура
готовка обучение государственному Респуб-
кадров. языку, согласно лики
005 Повышение утвержденному плану Казахс-
квалифи- повышения квалификации тан
кации сотрудников органов
госу- прокуратуры.
дарст-
венных
служащих
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение плана повышения квалификации работников органов прокуратуры. Углубление профессиональных знаний специалистов, повышение квалификации сотрудников органов прокуратуры с выдачей соответствующих сертификатов.
Приложение 619
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года
N 1429
<*>Сноска. Приложение с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2003 года N 150ж .
Генеральная прокуратура
Республики Казахстан
Администратор бюджетной
программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 030
"Ведение криминального и оперативного учетов"
на 2003 год
1. Стоимость: 1750 тысяч тенге (один миллион семьсот пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 56 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "О прокуратуре"; Указ Президента Республики Казахстан от 22 апреля 1997 года "О мерах по дальнейшему реформированию системы правоохранительных органов Республики Казахстан".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: межгосударственное информационное взаимодействие при решении задач борьбы с преступностью, защиты прав и свобод граждан.
5. Задачи бюджетной программы: содержание межгосударственного информационного банка в форме долевого участия, исходя из количества учетных материалов, поступающих в межгосударственный информационный банк от каждой из сторон.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 010 Кадрлардың Прокуратура орган. 2003 Қазақстан Рес.
біліктілiгін дары қызметкерлер. жылдың публикасының
арттыру және iнiң біліктілiгiн ішінде Бас прокура.
оларды қайта арттыру бекiтiлген турасы
даярлау. жоспарына сәйкес
прокуратура орган.
005 Мемлекеттік дарының 2100 мемле.
қызметшiлердiң кеттiк қызметкер.
біліктілігін лерiнiң бiлiктiлiгiн
арттыру. арттыру, оның iшiнде
мемлекеттiк тілді
оқыту.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: прокуратура органдары қызметкерлерiнiң біліктілігін арттыру жоспарын орындау. Мамандардың кәсiби білімін тереңдету, тиісті сертификаттар бере отырып, прокуратура органдары қызметкерлерінің біліктілігін арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 619 қосымша
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2003 жылңы 15 қыркүйектегі N 150к қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
030 "Қылмыстық және жедел есептердi жүргiзу" бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1750 мың теңге (бip миллион жетi жүз елу мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының 56-бабы ; "Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының жүйесiн одан әрi реформалау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегi Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қылмысқа қарсы күрес, азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын қорғау мiндеттерiн шешу кезiнде мемлекетаралық өзара қарым-қатынас.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: тараптардан әрқайсысынан мемлекетаралық ақпараттық банкiге келiп түсетiн есепке алу материалдарының санына байланысты үлестiк қатысушы нысандағы мемлекетаралық ақпараттық банкiнiң мазмұны.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші! Бағдарламаның!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.! атауы !бағдарламаны) іске!асыру! орындаушылар
!ла. !дар.! ! асыру жөніндегі !мер. !
!ма. !ла. ! ! іс-шаралар !зім. !
!ның !ма. ! ! !дері !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 030 Ведение
криминаль-
ного и
оператив-
ного
учетов
031 Долевое Оплата текущих платежей В те- Гене-
содержа- по долевому содержанию чение ральная
ние Меж- Республикой Казахстан года проку-
государ- Межгосударственного ратура
ственного информационного банка Респуб-
информа- Главного информационного лики
ционного центра Министерства Казахс-
банка внутренних дел Российской тан,
Главного Федерации. Комитет
информа- по пра-
ционного вовой
центра статис-
Минис- тике и
терства специ-
внутрен- альным
них дел учетам
Российской Гене-
Федерации ральной
проку-
ратуры
Респуб-
лики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: предоставление сведений в оперативно-справочных, розыскных, криминалистических и иных учетах в целях предупреждения, раскрытия и расследования преступлений, исходя из межгосударственных интересов.
Приложение 620
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года
N 1429
Генеральная прокуратура
Республики Казахстан
Администратор бюджетной
программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 039
"Обеспечение экстрадиции лиц, совершивших преступления"
на 2003 год
1. Стоимость: 9262 тысячи тенге (девять миллионов двести шестьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 534 , 537-541 Уголовно-процессуального кодекса Республики Казахстан; статья 56 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "О прокуратуре"; Конвенция от 22 января 1993 года "О правовой помощи и правовых отношениях по гражданским, семейным и уголовным делам".
3. Источник финансирования программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: оперативное исполнение и обеспечение взятых международных обязательств в области уголовного преследования.
5. Задачи бюджетной программы: расширение международного сотрудничества в области экстрадиции граждан Республики Казахстан, задержанных за рубежом.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
039 Обеспе- Обеспечение оперативного В те- Гене-
чение решения вопросов чение ральная
экстради- направления специальных года прокура-
ции лиц, экстрадиционных групп и тура
совершив- экстрадиции установленных Респуб-
ших прес- и задержанных преступников лики
тупления в Республику Казахстан из Казахс-
различных стран мира. тан
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 030 031 Ресей Федера. Қазақстан Респуб. Жыл Қазақстан Рес.
циясы ІІМ БАО ликасының үлес бойы публикасының
Мемлекетаралық қаражаты бойынша Бас прокурату.
ақпараттық Ресей Федерациясы расы, Қазақстан
банкiн үлестік Iшкi iстер мини. Республикасының
ұстау стрлiгi Бас ақпарат Бас прокурату.
орталығының Мемле. расының Құқықтық
кетаралық ақпарат статистика және
банкiсiнiң ағымдағы арнайы есепке алу
төлемдерiн төлеу жөніндегі комите
ті
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекетаралық мүдделерден шығатын қылмыстарды алдын-алу, ашу және тергеу мақсатында жедел-анықтамалық, iздестiру, криминалдық және өзге есепке алынатын мәлiметтердi ұсыну.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 620 қосымша
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
039 "Қылмыс адамдарды экстрадициялауды қамтамасыз ету"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 9262 мың теңге (тоғыз миллион екi жүз алпыс екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының Қылмыстық iс жүргiзу кодексiнiң 534, 537 - 541-баптары ; "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 56-бабы ; "Азаматтық, отбасылық және қылмыстық iстер бойынша құқықтық көмек және құқықтық қатынастар туралы" Конвенциясы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қылмыстық қудалау саласындағы алынған халықаралық мiндеттемелердi жедел орындау және қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: шетелде ұсталған Қазақстан Республикасының азаматтарын экстрадициялау саласындағы халықаралық ынтымақтастықты кеңейту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші! Бағдарламаның!Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.! атауы ! асыру жөніндегі !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.! ! іс-шаралар !мер. !
!ма. !ла. ! ! !зім. !
!ның !ма. ! ! !дері !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 039 Қылмыс жасаған Арнайы экстрадиция. Жыл Қазақстан Рес.
адамдарды лық топты жолдау бойы публикасының
экстрадиция. және анықталып, Бас прокурату.
лауды қамтама. ұсталған қылмыскер. расы
сыз ету лерді әлемнiң әр
елдерiнен Қазақстан
Республикасына
экстрадициясы мәсе.
лелерiн жедел шешудi
қамтамасыз ету
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: раскрытие преступлений, изобличение и привлечение к уголовной ответственности лиц их совершивших, неотвратимость наказания за совершение преступных действий.
Приложение 621
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года
N 1429
Генеральная прокуратура
Республики Казахстан
Администратор бюджетной
программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 040
"Погашение задолженности по таможенным пошлинам и платежам"
на 2003 год
1. Стоимость: 298893 тысячи тенге (двести девяносто восемь миллионов восемьсот девяносто три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 56 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "О прокуратуре"; статья 6 Закона Республики Казахстан от 26 января 1996 года "О специальных экономических зонах в Республике Казахстан".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: выполнение обязательств Генеральной прокуратуры по возмещению расходов за строительные материалы и оборудование, подлежащие освобождению от обложения таможенными платежами, приобретенными на строительство административного здания.
5. Задачи бюджетной программы: завершение строительства административного здания Генеральной прокуратуры Республики Казахстан к установленному сроку, определенному Протокольным совещанием с участием Главы государства. Создание условий работникам органов прокуратуры для осуществления высшего надзора за соблюдением законности.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
040 Погашение Оплата имеющейся задол- Фев- Гене-
задолжен- женности по таможенным раль ральная
ности по пошлинам и платежам за 2003 проку-
таможен- ввезенные строительные года ратура
ным пошли- материалы и оборудование Респуб-
ным и на завершение лики
платежам строительства админист- Казахс-
ративного здания, тан
возникшая в связи с
упразднением свободной
экономической зоны в
порядке, устанавливаемом
Правительством Республики
Казахстан.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: завершение строительства здания Генеральной прокуратуры Республики Казахстан, полное выполнение обязательств перед иностранными подрядчиками, соблюдение (выполнение) таможенного законодательства.
Приложение 622
к постановлению Правительства
Республики Казахстан

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: қылмыстарды ашу, оны жасаған адамдарды әшкерлеу және қылмыстық жауапкершiлiкке тарту, қылмыстық әрекет жасағаны үшін міндетті түрде жазалау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 621 қосымша
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
040 "Кеден баждары мен төлемдерi бойынша берешектi өтеу"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 298893 мың теңге (екi жүз тоқсан сегiз миллион сегiз жүз тоқсан үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының 56-бабы ; "Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 26 қаңтардағы Заңының 6-бабы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: әкiмшілiк ғимарат құрылысына сатып алынған, кеден төлемдерiн салудан босатылған, құрылыс материалдары мен жабдықтарға кеткен шығындарды өтеу бойынша Бас прокуратура мiндеттемелерiн орындау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекет Басшысының қатысуымен хаттамалық кеңесiнде анықталған Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының әкiмшiлiк ғимаратының құрылысын белгiленген мерзiмде аяқтау. Заңдылықтың сақталуына жоғары қадағалауды жүзеге асыру үшiн прокуратура органдары қызметкерлерiне жағдай жасау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші! Бағдарламаның!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.! атауы !бағдарламаны)іске !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.! ! асыру жөніндегі !мер. !
!ма. !ла. ! ! іс-шаралар !зім. !
!ның !ма. ! ! !дері !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 040 Кеден баждары Қазақстан Республи. 2003 Қазақстан Рес.
және төлемдерi касының Үкiметi жылдың публикасының
бойынша бере. белгiлеген тәртiп. ақпаны Бас прокурату.
шектi өтеу. пен арнайы экономи. расы.
калық аймақтың
таралуына байланысты
туындаған, әкiмшiлiк
ғимаратының құрылысын
аяқтауға әкелiнген
құрылыс материалдары
мен жабдықтары үшiн
кеден бажы мен төлемi
бойынша берешектердің
төлемi.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының ғимарат құрылысын аяқтау, шетел мердiгерлерiнiң алдындағы мiндеттердi толығымен орындау, кеден заңдарын сақтау (орындау).
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң

от 29 декабря 2002 года
N 1429
<*>Сноска. Приложение с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2003 года N 150ж .
Генеральная прокуратура
Республики Казахстан
Администратор бюджетной
программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Создание информационной системы Комитета по правовой
статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан"
на 2003 год
1. Стоимость: 50 000 тысяч тенге (пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 56 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "О прокуратуре"; Указ Президента Республики Казахстан от 22 апреля 1997 года N 3465 "О мерах по дальнейшему реформированию системы правоохранительных органов Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641 "О Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: формирование автоматизированных информационных баз данных о преступности в Республике Казахстан для обеспечения целостности, объективности и достаточности статистических показателей.
5. Задачи бюджетной программы: создание и формирование информационной базы с целью усовершенствования информационной системы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 600 Создание Разработка и приобретение Фев- Гене-
информа- прикладного программного раль ральная
ционной обеспечения автоматизиро- - де- проку-
системы ванной информационной кабрь ратура
Комитета системы "Единая унифици- 2003 Респуб-
по правовой рованная статистическая года лики
статистике система" - 1 комплект. Казахс-
и специаль- тан,
ным учетам Комитет
Генеральной по право-
прокуратуры вой ста-
Республики тистике и
Казахстан специ-
альным
учетам
Гене-
ральной
проку-
ратуры
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------

2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 622 қосымша
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2003 жылңы 15 қыркүйектегі N 150к қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
600 "Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасының
Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегікомитетінің ақпараттық
жүйесiн құру" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны 50000 мың теңге (елу миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының 56-бабы ; "Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдарының жүйесiн одан әрi реформалау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегi N 3465 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрес бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: статистикалық көрсеткiштердiң тұтастығын, уәждiлiгiн және жеткiлiктілiгiн қамтамасыз ету үшiн Қазақстан Республикасында қылмыстар туралы автоматтандырылған ақпараттық мәлiметтер базасын қалыптастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ақпараттық жүйенi жетiлдiру мақсатында ақпараттық базаны қалыптастыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші! Бағдарламаның!Бағдарламаны (кіші!Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!атауы (кіші !бағдарламаны)іске !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарламаның ! асыру жөніндегі !мер. !
!ма. !ла. !атауы) ! іс-шаралар !зім. !
!ның !ма. ! ! !дері !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 600 Қазақстан Рес. "Бiрыңғай үйлестi. 2003 Қазақстан
публикасының рiлген статистика. жылдың Республика.
Бас прокурату. лық жүйе"-(1 жинақ) ақпаны- сының Бас
расы жанындағы автоматтандырылған желтоқ. прокурату.
Құқықтық ста. ақпараттық жүйенiң саны расы, Қазақ.
тистика және қолданбалы бағдар. стан Респуб.
ақпарат орта. ламалық қамтамасыз ликасы Бас
лығының ақпа. етуiн сатып алу прокуратура.
раттық жүйесiн және дайындау. сының Құқық.
құру тық статисти.
ка және ар.
найы жөнінде.
гі комитеті
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание единой автоматизированной базы данных статистического учета по республике и условий для полной компьютеризации и автоматизации информационно-статистических систем; повышение оперативности сбора и обработки информации о преступлениях, лицах, их совершивших, правонарушениях и деятельности субъектов правовой статистики.
Приложение 623
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года
N 1429
Генеральная прокуратура
Республики Казахстан
Администратор бюджетной
программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 602
"Обеспечение вычислительной и организационной техникой
органов прокуратуры"
на 2003 год
1. Стоимость: 50 000 тысяч тенге (пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 53 , 56 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "О прокуратуре"; постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641 "О Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: замена фактически и морально устаревших компьютеров из-за существенного износа материальной части и обеспечение территориальных органов прокуратуры современной компьютерной техникой.
5. Задачи бюджетной программы: развитие технического обеспечения органов прокуратуры, создание единой информационной системы на основе региональных сетей; организация автоматизированных рабочих мест в органах прокуратуры республики.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
602 Обеспече- Приобретение и установка Март- Гене-
ние вы- оборудования и де- ральная
числитель- программного обеспечения кабрь проку-
ной и в количестве: 2003 ратура
организа- Компьютер в комплекте: года Респуб-
ционной Pentium 4 - 167 единиц; лики
техникой Принтер лазерный А4 Казахс-
органов сетевой - 30 единиц; тан
прокура- Принтер лазерный локальный
туры А4 - 106 единиц;
Копировальный аппарат
A3 - 26 единиц;
Сканер планшетный - 26
единиц;
Фильтр сетевой (средство
защиты информации для
локальной станции) - 23
единицы;
Генератор шума (средство
защиты информации для
локальной станции) - 23
единицы.
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: республика бойынша статистикалық есептiң бiрыңғай автоматтандырылған мәлiметтер базасын құру және ақпараттық-статистикалық жүйенi толығымен компьютерлендiру және автоматтандыру үшiн жағдай жасау; құқықтық статистика субъектiлерiнiң қызметтерi және құқық бұзушылық, қылмыстар, оларды жасаған адамдар туралы ақпараттарды өңдеу және жинау жеделдiлiгiн арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 623 қосымша
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
____________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
602 "Прокуратура органдарын есептеу және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету" бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 50000 мың теңге (елу миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңы ( 53, 56-баптар ); "Қазақстан Республикасындағы қылмысқа қарсы күрес бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: материалдық бөлiктерiнiң елеулi тозуына байланысты нақты және моральды ескірген компьютерлердi ауыстыру және аумақтық прокуратура органдарын қазіргі компьютер техникасымен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: прокуратура органдарының техникалық қамтамасыз етiлуiнің прокуратура органдарында дамыту, аймақтық желiлерi негiзiнде бiрыңғай ақпараттық жүйе құру, республиканы автоматтандырылған жұмыс орындарын ұйымдастыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші! Бағдарламаның!Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!атауы (кіші ! асыру жөніндегі !асыру! орындаушылар
!ла. !дар.!бағдарламаның ! іс-шаралар !мер. !
!ма. !ла. !атауы) ! !зім. !
!ның !ма. ! ! !дері !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
Прокуратура 2003 Қазақстан Рес.
органдарын жылдың публикасының
есептесу және науры. Бас прокурату.
ұйымдастыру зы- расы
техникасымен жел.
қамтамасыз ету тоқсаны
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: приобретение и установка оборудования и программного обеспечения, обеспечение территориальных органов прокуратуры современной компьютерной техникой, формирование единого информационного пространства, создание условий сотрудникам для более оперативного решения вопросов, касающихся соблюдения законности.

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жабдықтарды және бағдарламалық қамтамасыз етудi сатып алу және орнату, аумақтық прокуратура органдарын уақытты компьютер техникасымен қамтамасыз ету, бiрыңғай ақпараттық кеңiстiк құру, заңдылықтың сақталуына қатысты мәселелердi жедел шешу үшiн қызметкерлерге жағдай жасау.