Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год (Министерство юстиции Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1224 (выписка). Подпункт 17) пункта 1 постановления Правительства РК N 1224 - исключен.№
В соответствии с  Бюджетным Кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2008 год:
17)  (исключен - постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см. подпункт 17) пункта 1 постановления Правительства РК от 12.12.2007  N 1224 ).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 214
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Правовое обеспечение деятельности государства"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 17)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 215
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
002 "Проведение судебных экспертиз"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 17)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 216
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Содержание осужденных"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 17)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 217
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
004 "Строительство и реконструкция объектов
уголовно-исполнительной системы"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 17)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 218
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
005 "Оказание юридической помощи адвокатами в суде"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 17)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 219
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
010 "Обеспечение деятельности центров обслуживания
населения по принципу "одного окна""
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 17)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 220
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
011 "Противодействие эпидемии СПИДа в исправительных учреждениях"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 17)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 221
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
012 "Содержание следственно-арестованных лиц"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 17)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 222
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
013 "Противодействие эпидемии СПИДа в следственных изоляторах"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 17)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 223
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
014 "Создание научно-исследовательского и аналитического
центра по вопросам религии"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 17)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 224
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
015 "Изготовление паспортов и удостоверений личности граждан
Республики Казахстан"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 17)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 225
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
016 "Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 17)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 226
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
017 "Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 17)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 227
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
019 "Борьба с коррупцией"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 17)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 228
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
020 "Организация и осуществление реабилитации лиц,
отбывших уголовные наказания"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 17)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 229
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
030 "Подготовка специалистов в организациях технического
и профессионального, послесреднего образования"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 17)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 230
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
221 - Министерство юстиции Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
104 "Борьба с наркоманией и наркобизнесом"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 17)   пункта 1).

2008 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 Қаулысы (үзінді). ҚР Үкіметінің N 1224 Қаулысының 1-тармағының 17) тармақшасы - алынып тасталды.№
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексiне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Мыналардың:
17)  (алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (ҚР Үкіметінің  2007.12.12  N 1224  Қаулысының 1-тармағының 15) тармақшасын қараңыз)
сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
214-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2008 жылға арналған
"Мемлекеттiң қызметiн құқықтық қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  17) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
215-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2008 жылға арналған
"Сот сараптамаларын жүргiзу"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
216-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2008 жылға арналған
"Сотталғандарды ұстау"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  17) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
217-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2008 жылға арналған
"Қылмыстық-атқару жүйесi объектiлерiн салу және реконструкциялау" деген 004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  17) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
218-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Сотта адвокаттардың заңгерлiк көмек көрсетуi"
деген 005 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  17) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
219-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Халыққа "жалғыз терезе" қағидаты бойынша қызмет көрсететiн орталықтардың қызметiн қамтамасыз ету"
деген 010 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  17) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
220-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2008 жылға арналған
"Түзету мекемелерiнде ЖҚТБ iндетiне қарсы iс-қимыл"
деген 011 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  17) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
221-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Тергеу-қамауға алынған адамдарды ұстау"
деген 012 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  17) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
222-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Тергеу изоляторларында ЖҚТБ iндетiне қарсы iс-қимыл"
деген 013 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  17) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
223-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Дiн мәселелерi бойынша ғылыми-зерттеу және сараптамалық орталық құру" деген 014 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  17) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
224-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы азаматтарының төлқұжаттары мен жеке куәлiктерiн дайындау"
деген 015 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  17) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
225-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Жоғары кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау"
деген 016 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  17) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
226-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау"
деген 017 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  17) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
227-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес"
деген 019 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  17) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
228-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру" деген 020 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  17) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
229-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі
білім беру ұйымдарында мамандар даярлау"
деген 030 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  17) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
230-ҚОСЫМША
221 - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2008 жылға арналған
"Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес"
деген 104 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  17) тармақшасын  қараңыз).