Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год (Министерство финансов Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1224 (выписка). Подпункт 15) пункта 1 постановления Правительства РК N 1224 - исключен.№
В соответствии с  Бюджетным Кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2008 год:
15)  (исключен - постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см. подпункт 15) пункта 1 постановления Правительства РК от 12.12.2007  N 1224 ).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 181
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Обеспечение исполнения и контроля за исполнением
государственного бюджета"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 182
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
002 "Осуществление аудита инвестиционных проектов"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 183
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Проведение процедур ликвидации и банкротства"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 184
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
006 "Приобретение акций международных финансовых организаций"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 185
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
007 "Создание и развитие информационных систем органов
Министерства финансов Республики Казахстан"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 186
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
008 "Повышение финансовой грамотности населения"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 187
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство Финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
010 "Резерв Правительства Республики Казахстан"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 188
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
011 "Выполнение обязательств по государственным гарантиям"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 189
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство Финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
012 "Резерв Правительства Республики Казахстан на покрытие
дефицита наличности по бюджетам"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 190
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
013 "Обслуживание правительственного долга"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 191
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
014 "Модернизация таможенной службы"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 192
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
016 "Приватизация, управление государственным имуществом, постприватизационная
деятельность и регулирование споров, связанных с этим и кредитованием, учет,
хранение имущества, полученного или взысканного в счет исполнения
обязательств по кредитам и государственным гарантиям"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 193
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство Финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
017 "Содержание и страхование здания "Дом министерств""
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 194
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
019 "Выплата курсовой разницы по льготным жилищным кредитам"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 195
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
024 "Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 196
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
026 "Строительство объектов таможенного контроля и таможенной инфраструктуры"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 197
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
039 "Формирование уставного капитала АО "Центр подготовки,
переподготовки и повышения квалификации специалистов
органов финансовой системы""
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 198
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
040 "Развитие объектов органов налоговой службы"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 199
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
052 "Кредитование реализации Государственной программы
жилищного строительства в Республике Казахстан"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 200
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство Финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
053 "Институциональное обеспечение реализации
Государственной программы жилищного строительства"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 201
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство Финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
104 "Борьба с наркоманией и наркобизнесом"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 202
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
112 "Создание электронного правительства"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).
ПРИЛОЖЕНИЕ 203
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2007 года N 1224
217 - Министерство финансов Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
400 "Субвенции областным бюджетам"
на 2008 год
Сноска. Паспорт - исключен   постановлением Правительства РК от 02.04.2008  N 313  (см.   подпункт 15)   пункта 1).

2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы (Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 Қаулысы (үзінді). ҚР Үкіметінің N 1224 Қаулысының 1-тармағының 15) тармақшасы - алынып тасталды.№
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексіне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
15)  (алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (ҚР Үкіметінің  2007.12.12  N 1224  Қаулысының 1-тармағының 15) тармақшасын қараңыз)
сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі §
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
181-ҚОСЫМША
217 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және
оның атқарылуына бақылауды қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N№1224 қаулысына
182-ҚОСЫМША
217 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Инвестициялық жобалардың аудитін жүзеге асыру"
деген 002 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
183-ҚОСЫМША
217 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Тарату және банкроттық рәсімдерді жүргізу" деген
003 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N№1224 қаулысына
184-ҚОСЫМША
217  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008   жылға арналған
"Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу"
деген 006 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N№1224 қаулысына
185-ҚОСЫМША
217 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі органдарының
ақпараттық жүйелерін құру және дамыту"
деген 007 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
186-ҚОСЫМША
217-Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Халықтың қаржы сауаттылығын арттыру"
деген 008 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
187-ҚОСЫМША
217 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві"
деген 010 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
188-ҚОСЫМША
217  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындау"
деген 011 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
189-ҚОСЫМША
217 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің бюджеттер
бойынша қолма-қол ақша тапшылығын жабуға арналған резерві"
деген 012 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N№1224 қаулысына
190-ҚОСЫМША
217  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Үкіметтік борышқа қызмет көрсету"
деген 013 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N№1224 қаулысына
191-ҚОСЫМША
217  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Кеден қызметін жаңғырту"
деген 014 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
192-ҚОСЫМША
217  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Жекешелендіру, мемлекеттік мүлікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет, осымен және кредит беруге байланысты дауларды реттеу, кредиттер және мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындау есебінен алынған немесе
өндіріп алынған мүлікті есепке алу, сақтау"
деген 016 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N№1224 қаулысына
193-ҚОСЫМША
217 -   Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
""Министрліктер үйі" ғимаратын күтіп-ұстау және сақтандыру"
деген 017 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
194-ҚОСЫМША
217 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Жеңілдікті тұрғын үй кредиттері бойынша бағамдық айырманы төлеу"
деген 019 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
195-ҚОСЫМША
217 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу" деген 024 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
196-ҚОСЫМША
217 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Кедендік бақылау және кедендік инфрақұрылым объектілерін салу" деген 026 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
197-ҚОСЫМША
217 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Даярлау, қайта даярлау және қаржы жүйесі
органдарының мамандарын біліктілігін арттыру орталығы"
АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру"
деген 039 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
198-ҚОСЫМША
217  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшілігі
2008 жылға арналған
"Салық қызметі органдары объектілерін дамыту"
деген 040 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
199-ҚОСЫМША
217  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының
мемлекеттік бағдарламаны іске асыруға кредит беру"
деген 052 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
200-ҚОСЫМША
217  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Тұрғын үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасының
іске асырылуын институционалдық қамтамасыз ету"
деген 053 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N№1224 қаулысына
201-ҚОСЫМША
217 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
"Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес"
деген 104 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
202-ҚОСЫМША
217 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Электрондық үкімет құру"
деген 112 республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына
203-ҚОСЫМША
217 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2008 жылға арналған
"Облыстық бюджеттерге субвенциялар беру"
деген 400 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
Ескерту. Паспорт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.04.02  N 313  Қаулысымен (1-тармағының  15) тармақшасын  қараңыз).