О прекращении ветеринарного режима карантинной зоны или ограничительных мероприятий
Решение акима Акжарского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 6 сентября 2012 года № 15.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алакольской районной территориальной инспекции от 4 сентября 2012 года № 25, аким Акжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Прекратить ограничительные мероприятия или ветеринарный режим карантинной зоны в связи с ликвидацией очагов бруцеллеза среди мелкого рогатого скота в населенном пункте Коныр Акжарского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Акжарского сельского округа от 04 июня 2012 года № 13 "Об установлении ограничительных мероприятий или ветеринарного режима карантинной зоны", зарегистрированного в управлении юстиции Алакольского района за № 2-5-177 от 18 июня 2012 года, опубликованного в газете "Алакол" № 27 от 06 июля 2012 года.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким округа Т. Чинарбек

Шектеу іс-шараларының немесе карантин аймағының ветеринарлық режимін тоқтату таралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Ақжар ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 6 қыркүйектегі № 15 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес және Алакөл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2012 жылғы 4 қыркүйектегі №25 ұсынысы негізінде, Ақжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ етеді:
1. Ақжар ауылдық округінің Қоңыр елді мекенінде ұсақ мүйізді малдары арасынан шыққан сарып ауруларының ошақтарының жойылуына байланысты шектеу іс-шаралары немесе карантин аймағының ветеринарлық режимі тоқтатылсын.
2. Ақжар ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 04 маусымдағы "Шектеу іс-шараларын немесе карантин аймағының ветеринарлық режимін белгілеу туралы" Алакөл ауданының әділет басқармасында тіркеу тізіліміне 2012 жылдың 18 маусымында №2-5-177 нөмірімен еңгізілген, Алакөл аудандық "Алакөл" газетінің 2012 жылғы 06 шілдедегі 27 нөмірінде жарияланған №13 шешімінің күші жойылған.
3. Осы шешімінің орындалуына бақылау жасауды өз құзырымда қалдырамын.
Округ әкімі Т. Чинарбек