О признании утратившими силу некоторых решении Бескарагайского районного маслихата
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года № 10/8-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения районного маслихата (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии В. ХАРЧЕНКО
Секретарь Бескарагайского
районного маслихата К. САДЫКОВ
Приложение к решению сессии
Бескарагайского районного
маслихата от 21 декабря
2012 года №10/8-V
1) решение от 21 декабря 2011 года № 38/1-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-107, опубликовано в газете "Бесқарағай тынысы" 14 января 2012 года, за № 4,5)
2) решение от 12 апреля 2012 года № 3/1-V "О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2011 года № 38/1-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-115, опубликовано в газете "Бесқарағай тынысы" 25 апреля 2012 года за № 34, 2 мая 2012 года за № 36 );
3) решение от 18 июня 2012 года № 5/1-V "О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года № 38/1-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-118, опубликовано в газете "Бесқарағай тынысы" 4 июля 2012 года за № 53);
4) решение от 11 июля 2012 года № 6/5-V "О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года № 38/1-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2588, опубликовано в газете "Бесқарағай тынысы" 4 августа 2012 года за № 62);
5) решение от 17 сентября 2012 года № 7/1-V "О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2011 года № 38/1-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2658, опубликовано в газете "Бесқарағай тынысы" 3 октября 2012 года за № 79);
6) решение от 22 ноября 2012 года № 8/4-V "О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года № 38/1-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2744, опубликовано в газете "Бесқарағай тынысы" 8 декабря 2012 года за № 98);

Бесқарағай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/8-V шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабына сәйкес Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын (қосымша).
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. ХАРЧЕНКО
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы: Қ. САДЫҚОВ
Бесқарағай аудандық мәслихат
сессиясының 2012 жылғы
21 желтоқсандағы
№10/8 -V шешіміне қосымша
1) "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 38/1-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-7-107 тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы "Бесқарағай тынысы" газетінің № 4,5 сандарында жарияланған) шешімі;
2) "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 38/1-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 3/1-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-7-115 тіркелген, 2012 жылғы 25 сәуірде № 34, 2012 жылғы 2 мамырда № 36 сандарында "Бесқарағай тынысы" газетінде жарияланған) шешімі;
3) "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 38/1-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы" 2012 жылғы 18 маусымда № 5/1-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-7-118 тіркелген, 2012 жылғы 4 шілдеде "Бесқарағай тынысы" газетінің № 53 санында жарияланған) шешімі;
4) "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 38/1-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы" 2012 жылғы 11 шілдеде № 6/5-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2588 тіркелген, 2012 жылғы 4 тамызда "Бесқарағай тынысы" газетінің № 62 санында жарияланған) шешімі;
5) "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 38/1-IV шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2012 жылғы 17 қыркүйекте № 7/1-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2658 тіркелген, 2012 жылғы 3 қазанда "Бесқарағай тынысы" газетінің № 79 санында жарияланған) шешімі;
6) "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 38/1-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы" 2012 жылғы 22 қарашадағы № 8/4-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2744 тіркелген, 2012 жылғы 8 желтоқсанда "Бесқарағай тынысы" газетінің № 98 санында жарияланған) шешімі;

7) решение от 6 декабря 2012 года № 9/1-V "О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года № 38/1-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2769 опубликовано в газете "Бесқарағай тынысы" от 22 декабря 2012 года за № 103);
8) решение от 11 июля 2006 года № 21-7 "О ставках разовых талонов отдельных видов предпринимательской деятельности физических лиц" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-25, опубликовано в газете "Бесқарағай тынысы" 5 августа 2006 года за № 30);
9) решение от 20 июля 2007 года № 27-9 "О предполагаемых расчетах разовых сборов различных отраслей предпринимательской деятельности физических лиц" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-40, опубликовано в газете "Бесқарағай тынысы" 8 сентября 2007 года за № 34);
10) ) решение от 22 октября 2009 года № 18/7-IV "Об утверждении размера базовых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-71, опубликовано в газете "Бесқарағай тынысы" 14 ноября 2009 года за № 42).

7) "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 38/1-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы" 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 9/1-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2769 тіркелген, 2012 жылғы 22 желтоқсан "Бесқарағай тынысы" газетінің № 103 санында жарияланған) шешімі;
8) "Жеке тұлғалардың кәсіпкерлік қызметінің жеке түрлерінің бір жолғы жинақтарының мөлшерлері туралы" 2006 жылғы 11 шілдедегі № 21-7 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-7-25 тіркелген, 2006 жылғы 5 тамызда "Бесқарағай тынысы" газетінің № 30 санында жарияланған) шешімі;
9) "Жеке тұлғалардың кәсіпкерлік қызметінің салалары бойынша бір жолғы алымдарының болжамдық есептемесін бекіту туралы" 2007 жылғы 20 шілдедегі № 27-9 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-7-40 тіркелген, 2007 жылғы 8 қыркүйекте "Бесқарағай тынысы" газетінің № 34 санында жарияланған) шешімі;
10) "Тіркелген салық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" 2009 жылғы 22 қазандағы № 18/7-ІV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-7-71 тіркелген, 2009 жылғы 14 қарашада "Бесқарағай тынысы" газетінің № 42 санында жарияланған) шешімі.