О признании утратившим силу решения Акмолинского областного маслихата от 30 мая 2005 года № 3С-12-27 "О внесении изменения в решение областного маслихата № С-22-6 от 19 декабря 2002 года "Об утверждении схемы зонирования земель города Кокшетау и поправочных коэффициентов"
Решение Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 5С-32-10
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Акмолинского областного маслихата от 30 мая 2005 года № 3С-12-27 «О внесении изменения в решение областного маслихата N С-22-6 от 19 декабря 2002 года "Об утверждении схемы зонирования земель города Кокшетау и поправочных коэффициентов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3144, опубликовано 12 июля 2005 года в газете «Акмолинская правда» и 28 июля 2005 года в газете «Арқа Ажары»).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  Т.Булатов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       Н.Дьячек

Ақмола облыстық мәслихатының 2005 жылғы 30 мамырдағы № 3С-12-27 "Облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 19 желтоқсандағы № С-22-6 "Көкшетау қаласының жерлерін аймақтау схемасы мен түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-32-10 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының 2005 жылғы 30 мамырдағы № 3С-12-27 «Облыстық мәслихаттың 2002 жылғы 19 желтоқсандағы № С-22-6 «Көкшетау қаласының жерлерін аймақтау схемасы мен түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы» (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3144 тіркелген, 2005 жылдың 12 шілдесінде «Акмолинская правда» газеттінде және 2005 жылдың 28 шілдесінде «Арқа ажары» газеттінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   Т.Болатов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Н.Дьячек