О признании утратившим силу решения Бурабайского районного маслихата от 15 сентября 2010 года № С-27/1
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 19 ноября 2014 года № 5С-36/18
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бурабайского районного маслихата «Об утверждении схемы зонирования земель города Щучинска, поселка Бурабай, села Окжетпес и процентов повышения (понижения) базовой ставки земельного налога» от 15 сентября 2010 года № С-27/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-183, опубликовано 11 ноября 2010 года в районной газете «Бурабай», 11 ноября 2010 года в районной газете «Луч»).
2. Данное решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель
XXXVI (внеочередной) сессии
районного маслихата                        К.Байбуров
Исполняющий обязанности
секретаря районного
маслихата                                  Ж.Бектуров

Бурабай аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 15 қыркүйектегі № С-27/1 шешімі өз күшін жойды деп тану туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 қарашадағы № 5С-36/18 шешімі
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабына сәйкес Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Щучинск қаласының, Бурабай кентінің, Оқжетпес селосының жерін аймақтарға бөлу сызбасын және жер салығының базалық ставкаларын ұлғаю (азаю) проценттерін бекіту туралы» 2010 жылғы 15 қыркүйектегі Бурабай аудандық мәслихаттың № С-27/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-183 болып тіркелген, 2010 жылғы 11 қарашада аудандық «Бурабай» газетінде, 2010 жылғы 11 қарашада аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешімі өз күшін жойды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХVI (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы                       Қ.Байбуров
Аудандық мәслихат
хатшысының
міндеттерін атқарушы                       Ж.Бектұров