О признании утратившими силу и отмене некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 4 августа 2015 года № А-8/372
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Акмолинской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Отменить постановления акимата Акмолинской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление акимата Акмолинской области вводится в действие со дня подписания.
Аким области                               С.Кулагин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 04 августа 2015
года № А-8/372
Перечень постановлений акимата Акмолинской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламентов оказания государственных услуг» от 20 марта 2014 года № А-3/98 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4136, опубликовано 29 мая 2014 года в информационно - правовой системе «Әділет»);
2. Постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламентов оказания государственных услуг в области технической инспекции» от 26 марта 2014 года № А-3/106 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4162, опубликовано 14 июня 2014 года в газетах «Акмолинская правда» и «Арқа ажары»);
3. Постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта» от 23 апреля 2014 года № А-4/157 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4220, опубликовано 3 июля 2014 года в газетах «Акмолинская правда» и «Арқа ажары»);
4. Постановление акимата Акмолинской области «Об установлении объемов субсидий» от 30 июня 2015 года № А-7/311;
5. Постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии» от 21 июля 2014 года № А-6/315 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4326, опубликовано 24 сентября 2014 года в информационно - правовой системе «Әділет»).
6. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 23 апреля 2014 года № А-4/157 «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта» от 7 августа 2014 года № А-7/347 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4341, опубликовано 24 сентября 2014 года в информационно - правовой системе «Әділет»);

Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының кұші жойылды деп тану және жою туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 тамыздағы № А-8/372 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының күші осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының күші осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жойылсын.
3. Ақмола облысы әкімдігінің осы қаулысы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 04 тамыздағы
№ А-8/372 қаулысына
1-қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/98 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 4136 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық - құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 29 мамырда жарияланған);
2. «Техникалық инспекция саласында мемлекеттік қызметтер көрсету регламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № А-3/106 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 4162 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2014 жылғы 14 маусымда жарияланған);
3. «Автомобиль көлігі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі № А-4/157 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 4220 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2014 жылғы 3 шілдеде жарияланған);
4. «Субсидиялардың көлемін белгілеу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № А-7/311 қаулысы;
5. «Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 21 шілдедегі № А-6/315 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 4326 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық - құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 24 қыркүйекте жарияланған);
6. «Автомобиль көлігі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі № А-4/157 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 7 тамыздағы № А-7/347 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 4341 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық - құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 24 қыркүйекте жарияланған);

7. Постановление акимата Акмолинской области «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 26 марта 2014 года № А-3/106 «Об утверждении регламентов оказания государственных услуг в области технической инспекции» от 28 ноября 2014 года № А-11/574 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4556, опубликовано 29 января 2015 года в газетах «Акмолинская правда» и «Арқа ажары»).
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 04 августа 2015
года № А-8/372
Перечень отмененных постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламентов государственных услуг» от 12 июня 2015 года № А-6/268;
2. Постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламентов государственных услуг в области земельных отношений» от 15 июня 2015 года № А-6/271;
3. Постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламента государственной услуги «Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта» от 15 июня 2015 года № А-6/272.

7. «Техникалық инспекция саласында мемлекеттік қызметтер көрсету регламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № А-3/106 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № А-11/574 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 4556 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2015 жылғы 29 қаңтарда жарияланған).
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 04 тамыздағы
№ А-8/372 қаулысына
2-қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. «Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № А-6/268 қаулысы;
2.«Жер қатынастары саласында мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № А-6/271 қаулысы;
3. «Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № А-6/272 қаулысы.