О признании утратившими силу некоторых решений Буландынского районного маслихата
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2015 года № 5С-43/6
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Буландынского районного маслихата согласно приложению.
2. Решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель 43 очередной
сессии                                     А.Шиндин
Секретарь районного
маслихата                                  Ш.Кусаинов
Приложение
к решению Буландынского
районного маслихата
от 23 декабря 2015
года № 5С-43/6
Перечень решений Буландынского районного маслихата, признанные утратившими силу
1. Решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3959, опубликовано 24 января 2014 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы»).
2. Решение Буландынского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 20 февраля 2014 года № 5С-24/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4016, опубликовано 28 февраля 2014 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы»).
3. Решение Буландынского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 18 марта 2014 года № 5С-25/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4065, опубликовано 11 апреля 2014 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы»).
4. Решение Буландынского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 4 мая 2014 года № 5С-28/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4215, опубликовано 6 июня 2014 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы»).
5. Решение Буландынского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 30 июня 2014 года № 5С-30/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4262, опубликовано 11 июля 2014 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы»).

Бұланды аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С-43/6 шешімі
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының қабылданған кейбір шешімдерінің күші жойылды деп қосымшаға сәйкес танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Кезекті 43-сессияның
төрағасы                                   А.Шиндин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Құсайынов
Бұланды аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсан
№ 5С-43/6 шешіміне
қосымша
Бұланды аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдері тізімі
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3959 тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтарда «Бұлаңды Таңы», «Вести Буланды жаршысы» газетінде жарияланған).
2. Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы № 5С-24/1 Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4016 тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпанда «Бұлаңды Таңы», «Вести Буланды жаршысы» газетінде жарияланған).
3. Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы № 5С-25/3 Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4065 тіркелген, 2014 жылғы 11 сәуірдегі «Бұлаңды Таңы», «Вести Буланды жаршысы» газетінде жарияланған).
4. Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 мамырдағы № 5С-28/1 Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4215 тіркелген, 2014 жылғы 6 маусымда «Бұлаңды Таңы», «Вести Буланды жаршысы» газетінде жарияланған).
5. Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 5С-30/1 Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4262 тіркелген, 2014 жылғы 11 шілдедегі «Бұлаңды Таңы», «Вести Буланды жаршысы» газетінде жарияланған).

6. Решение Буландынского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 сентября 2014 года № 5С-32/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4390, опубликовано 10 октября 2014 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы»).
7. Решение Буландынского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 12 ноября 2014 года № 5С-33/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4482, опубликовано 5 декабря 2014 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы»).

6. Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 5С-32/1 Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4390 тіркелген, 2014 жылғы 10 қазандағы «Бұлаңды Таңы», «Вести Буланды жаршысы» газетінде жарияланған).
7. Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 қарашадағы № 5С-33/1 Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4482 тіркелген, 2014 жылғы 5 желтоқсандағы «Бұлаңды Таңы», «Вести Буланды жаршысы» газетінде жарияланған)