"О признании утратившим силу совместного приказа Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 7 марта 2012 года № 135 и Министерства иностранных дел Республики Казахстан от 28 апрели 2012 годи № 08-1-1-1/154 "Об утверждении Правил регистрации паспортов иммигрантов, их передвижении, а также въезда в отдельные местности (территории), закрытые для посещении иностранцами, транзитною проезда иностранцев и дни без гражданства по территории Республики Казахстан"
Совместный приказ Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 9 октября 2015 года № 831 и Министерства иностранных дел Республики Казахстан от 17 ноября 2015 года № 11-1-2/513.
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 7 марта 2012 года № 135 и Министерства иностранных дел Республики Казахстан от 28 апреля 2012 года № 08-1-1-1/154 «Об утверждении Правил регистрации паспортов иммигрантов, их передвижения, а также въезда в отдельные местности (территории), закрытые для посещения иностранцами, транзитного проезда иностранцев и лиц без гражданства по территории Республики Казахстан» (зарегистрирован в МЮ РК 6 июня 2012 года за № 7698 и опубликован «Казахстанская правда» от 1 августа 2012 г. № 245-246 (27064-27065));
2. Юридическому департаменту Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Пономарев С. В.) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настояший приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
К. Касымов ____________
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Е. Идрисов ___________
«СОГЛАСОВАН»
Председатель Комитета
Национальной безопасности
_______________ В.3. Жумаканов
от 11 февраля 2016 года

"Көшіп-келушілердің паспорттарын тексеру, олардың жүріп-тұру, сондай-ақ шетелдіктердің болуы үшін жабық жекелеген жергілікті жерлерге (аумаққа) кіру, шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың Қазақстан Республикасының аумағы бойынша транзитпен жүру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 7 наурыздағы № 135 және Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі № 08-1-1-1/154 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 9 қазандағы № 831 және Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № 11-1-2/513 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Көшіп-келушілердің паспорттарын тексеру, олардың жүріп-тұру, сондай-ақ шетелдіктердің болуы үшін жабық жекелеген жергілікті жерлерге (аумаққа) кіру, шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың Қазақстан Республикасының аумағы бойынша транзитпен жүру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 7 наурыздағы № 135 және Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі № 08-1-1-1/154 бірлескен бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 6 маусымда № 7698 болып тіркелген және «Егемен Қазақстан» газетінде 2012 жылғы 1 тамыздағы № 442-449 (27523) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаменті (С. В. Пономарев) бір апта мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының          Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі                Cыртқы істер министрі
Қ. Қасымов _______________         T. Ыдырысов _______________