О признании утратившим силу совместного приказа Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29 июня 2012 года № 78, Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 июня 2012 года № 378 и Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 июня 2012 года № 438 "Об утверждении формы отчета № ДТП-1 "О лицах, пострадавших в дорожно-транспортных происшествиях" и информационных учетных документов № ДТП-1 "Карточка учета дорожно-транспортного происшествия" и № ДТП-2 "Карточка на лицо, раненое или погибшее в дорожно-транспортном происшествии", а также Инструкции о порядке их заполнения"
Совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 декабря 2015 года № 1046, Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 1070 и Генерального Прокурора Республики Казахстан от 8 января 2016 года № 1
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29 июня 2012 года № 78, Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 июня 2012 года № 378 и Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 июня 2012 года № 438 «Об утверждении формы отчета № ДТП-1 «О лицах, пострадавших в дорожно-транспортных происшествиях» и информационных учетных документов № ДТП-1 «Карточка учета дорожно-транспортного происшествия» и № ДТП-2 «Карточка на лицо, раненое или погибшее в дорожно-транспортном происшествии», а также Инструкции о порядке их заполнения» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7831).
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан обеспечить:
1) направление копии настоящего совместного приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
3. Настоящий совместный приказ вводится в действие со дня его подписания.
Генеральный Прокурор             Министр внутренних дел
Республики Казахстан             Республики Казахстан
____________ А. Даулбаев         ___________ К. Касымов
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
__________ Т. Дуйсенова

"Жол көлік оқиғасы салдарынан зардап шеккен адамдар туралы" № ЖКО-1 нысанды есепті, "Жол көлік оқиғасын есепке алу карточкасы" № ЖКО-1 және "Жол көлік оқиғасы салдарынан жарақаттанған немесе қаза болған адам туралы карточка" № ЖКО-2 ақпараттық есепке алу құжаттарын, сонымен қатар оларды толтыру тәртібі туралы Нұсқаулықты бекіту туралы Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2012 жылғы 29 маусымдағы № 78, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 378 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 438 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 1, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 1046 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 1070 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Жол көлік оқиғасы салдарынан зардап шеккен адамдар туралы» № ЖКО-1 нысанды есепті, «Жол көлік оқиғасын есепке алу карточкасы» № ЖКО-1 және «Жол көлік оқиғасы салдарынан жарақаттанған немесе қаза болған адам туралы карточка» № ЖКО-2 ақпараттық есепке алу құжаттарын, сонымен қатар оларды толтыру тәртібі туралы Нұсқаулықты бекіту туралы Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2012 жылғы 29 маусымдағы № 78, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 378 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 438 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7831 санымен тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті:
1) осы бірлескен бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдауды;
2) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының           Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры                       Ішкі іcтер министрі
______________ А. Дауылбаев         ______________ Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі
_____________ Т. Дүйсенова