О признании утратившим силу решение акима Кызылжарского сельского округа от 11 июня 2015 года № 9
Решение акима Кызылжарского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 4 ноября 2015 года № 23
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьей 10-1 Закона Республике Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного, государственного ветеринарного-санитарного инспектора Иргизского района от 2 ноября 2015 года № 17-02/326 аким Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Кызылжарского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 30 июня 2015 года № 9 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 июня № 4404 опубликовано в районных газетах "Ырғыз" от 8 июля 2015 года №35).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Аким Кызылжарского сельского округа Қ. АЙТКУЛОВ

Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 11 маусымдағы № 9 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 4 қарашадағы № 23 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және Ырғыз ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 2 қарашадағы № 17-02/326 ұсынысының негізінде ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 11 маусымдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 30 маусымында № 4404 ретпен тіркелген, аудандық "Ырғыз" газетінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 35 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енеді.
Қызылжар ауылдық округінің әкімі Қ. АЙТҚҰЛОВ