О признании утратившим силу решений районного маслихата
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 30 июля 2015 года № 47-223
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу нормативные правовые акты (решения) Илийского районного маслихата согласно приложения.
2. Данное решение вступает в силу с момента опубликования.
Председатель сессии Г. Надирбекова
Секретарь районного маслихата Е. Турумбетов
Утверждено решением Илийского районного маслихата № 47-223 от 30 июля 2015 года
ПЕРЕЧЕНЬ нормативных правовых актов (решений) Илийского районного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение Илийского районного маслихата от 28 апреля 2005 года № 25-79 "Об утверждении правил обеспечения безопасности и общественного порядка при возникновении чрезвычайных ситуации техногенного и природного характера в населенных пунктах Илийского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов в управлений юстиции Илийского района 27 мая 2005 года за № 2-10-4, опубликованного 24 июня 2005 года в газете "Иле таны" № 27-28 (40-81).
2. Решение Илийского районного маслихата от 16 августа 2005 года № 28-102 "О внесении изменений в решения маслихата Илийского района от 28 апреля 2005 года № 25-79, № 25-80, № 25-81, № 25-82" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов в управлений юстиции Илийского района 31 август 2005 года за № 2-10-11, опубликованного 19 сентября 2005 года в газете "Иле таны" № 42 (40-95).
3. Решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Департамента юстиции Алматинской области 30 декабря 2013 года за № 2539, опубликованного в районной газете "Иле таны" № 1-2 (4532-4533) от 10 января 2014 года).
4. Решение Илийского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 28-130 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Департамента юстиции Алматинской области 21 февраля 2014 года за № 2592, опубликованного 7 марта 2014 года в газете "Иле таны" № 11 (4542).

Іле аудандық мәслихаты шешімдерінің күшін жою туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 шілдедегі № 47-223 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының "Нормативтік-құқықтық актілер туралы" Заңының 40-бабының 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының нормативтік құқықтық актілерінің (шешімдер) күші қосымшаға сәйкес жойылсын.
2. Осы шешім ресми басылымда жарияланғаннан кейін күшіне енгізіледі.
Сессия төрайымы Ғ. Нәдірбекова
Аудандық мәслихат хатшысы Е. Тұрымбетов
Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 шілдедегі № 47-223 шешіміне қосымша
Іле аудандық мәслихатының күші жойылған нормативтік құқықтық актілерінің (шешімдер) ТІЗІМІ
1. Іле аудандық мәслихатының 2005 жылғы 28 сәуірдегі "Іле ауданы елді мекендерінде табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар болған кезде қоғамдық тәртіп және қауіпсіздікпен қамтамасыз ету ережелерін бекіту туралы" № 25-79 шешімі (2005 жылғы 27 мамырда Іле аудандық әділет басқармасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-10-4 номерімен тіркелген, 2005 жылғы 24 маусымдағы № 27-28 (40-81) "Іле таңы" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Іле аудандық мәслихатының 2005 жылғы 16 тамыздағы "Іле аудандық мәслихатының 2005 жылғы 28 сәуірдегі № 25-79, № 25-80, № 25-81, № 25-82 шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" № 28-102 шешімі (2005 жылы 31 қыркүйекте Іле аудандық әділет басқармасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-10-11 болып тіркелген, 2005 жылғы 19 қыркүйекте № 42 (40-95) "Іле таңы" газетінде басылған).
3. Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-125 шешімі (2013 жылғы 30 желтоқсанда Алматы облысының әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2539 номерімен тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2 (4532-4533) "Іле таңы" газетінде жарияланған) шешімі.
4. 2014 жылғы 10 ақпандағы "Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-130 шешімі (2014 жылы 21 ақпанда Алматы облысының әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2592 номерімен тіркелген, 2014 жылғы 7 наурыздағы № 11 (4542) "Іле таңы" газетінде жарияланған).

5. Решение Илийского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 30-143 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Департамента юстиции Алматинской области 14 апреля 2014 года за № 2657, опубликованного 29 апреля 2014 года в газете "Иле таны" № 18-19 (4549-4550).
6. Решение Илийского районного маслихата от 29 апреля 2014 года № 32-149 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Департамента юстиции Алматинской области 16 мая 2014 года за № 2707, опубликованного 30 мая 2014 года в газете "Иле таны" № 23 (4554).
7. Решение Илийского районного маслихата от 05 августа 2014 года № 36-174 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Департамента юстиции Алматинской области 15 августа 2014 года за № 2826, опубликованного 22 августа 2014 года в газете "Иле таны" № 35 (4566).
8. Решение Илийского районного маслихата от 15 октября 2014 года № 38-181 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Департамента юстиции Алматинской области 24 октября 2014 года за № 2881, опубликованного 31 октября и 7 ноября 2014 года в газете "Иле таны" № 45-46 (4576-4577).
9. Решение Илийского районного маслихата от 24 ноября 2014 года № 40-187 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Департамента юстиции Алматинской области 2 декабря 2014 года за № 2932, опубликованного 15 декабря 2014 года в газете "Иле таны" № 51(4582).

5. 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-143 шешімі (2014 жылы 14 сәуірде Алматы облысының әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2657 номерімен тіркелген, 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 18-19 (4549-4550) "Іле таңы" газетінде жарияланған).
6. 2014 жылғы 29 сәуірдегі "Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 32-149 шешімі (2014 жылы 16 мамырда Алматы облысының әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2707 номерімен тіркелген, 2014 жылғы 30 мамырдағы № 23 (4554) "Іле таңы" газетінде жарияланған).
7. 2014 жылғы 05 тамыздағы "Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 36-174 шешімі (2014 жылы 15 тамызда Алматы облысының әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2826 номерімен тіркелген, 2014 жылғы 22 тамыздағы № 35 (4566) "Іле таңы" газетінде жарияланған).
8. 2014 жылғы 15 қазандағы "Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 38-181 (2014 жылы 24 қазанда Алматы облысының әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2881 номерімен тіркелген, 2014 жылғы 31 қазандағы № 45 (4576), 2014 жылғы 7 қарашадағы № 46 (4577) "Іле таңы" газетінде жарияланған).
9. 2014 жылғы 24 қарашадағы "Іле аудандық мәслихатының 2013 жылы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 40-187 (2014 жылы 2 желтоқсанда Алматы облысының әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2932 номерімен тіркелген, 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 51 (4582) "Іле таңы" газетінде жарияланған).