О признании утратившим силу решения Таразского городского маслихата № 40-5 от 29 июня 2011 года "О льготном проезде"
Решение маслихата города Тараз Жамбылской области от 30 января 2015 года № 38-5
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в связи с принятием постановления акимата города Тараз "Об установлении тарифов" №1145 от 8 декабря 2014 года Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Таразского городского маслихата №40-5 от 29 июня 2011 года "О льготном проезде" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6-1-133, опубликованное 07 июля 2011 года в газете "Жамбыл-Тараз" №30).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Таразского городского маслихата по законности, защите прав граждан, правопорядку и гендерной политике.
Председатель сессии Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата городского маслихата
Ш. Иманбекова Б. Нарбаев

Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 29 маусымдағы № 40-5 "Жеңілдікпен жол жүру туралы" шешімін жою туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 қаңтардағы №38-5 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5-тармағына сәйкес және Тараз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы №1145 "Тарифтерді белгілеу туралы" қаулысының қабылдануына байланысты Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 29 маусымдағы №40-5, "Жеңілдікпен жол жүру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6-1-133 болып тіркелген, 2011 жылы 07 шілдеде № 30) "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) шешімі жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қалалық мәслихатының заңдылық, азаматтар құқығын қорғау, құқылық тәртібі, және гендерлік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Тараз қалалық мәслихаты Тараз қалалық
сессиясының төрайымы мәслихатының хатшысы
Ш. Иманбекова Б. Нарбаев