О признании утратившим силу решения акима города Темиртау от 13 апреля 2015 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима города Темиртау Карагандинской области от 18 мая 2015 года № 4
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", аким города Темиртау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Темиртау от 13 апреля 2015 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3156, опубликовано 24 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 24 апреля 2015 года в газете "Құрыш қала kz" № 16).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Исполняющий обязанности
акима города
А. Есмурзаев

Теміртау қаласы әкімінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 3 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 4 шешімі
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғаныс туралы" Заңына сәйкес Теміртау қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Теміртау қаласы әкімінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 3 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3156 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 16 "Құрыш қала kz" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын өзім бақылаймын.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы А. Есмұрзаев