О признании утратившими силу некоторых приказов Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 июля 2015 года № 805
В соответствии со статьями 21-143-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Казангап Т.Б) обеспечить:
1) в недельный срок направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях, информационно-правовой системе «Әділет» и размещение на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
И.о. Министра                              А. Рау
Приложение
к приказу исполняющего обязанности
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 27 июля 2015 года № 805
Перечень
утративших силу некоторых приказов Министра транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
1. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 сентября 2012 года № 586 «Об утверждении критериев оценки степени риска для субъектов, не относящихся к сфере частного предпринимательства в области связи» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 7975, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» 7 ноября 2012 года № 385-387 (27204-27206) и «Егемен Қазақстан» 7 ноября 2012 года № 729-734 (27806);
2. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 сентября 2012 года № 587 «Об утверждении формы проверочного листа для субъектов, не относящихся к сфере частного предпринимательства в области связи» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 7974, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» 7 ноября 2012 года № 385-387 (27204-27206) и «Егемен Қазақстан» 7 ноября 2012 года № 729-734 (27806);
3. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 17 сентября 2012 года № 608 «Об утверждении критериев оценки степени риска для субъектов, не относящихся к сфере частного предпринимательства в сфере информатизации (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 8014, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» 7 ноября 2012 года № 385-387 (27204-27206) и «Егемен Қазақстан» 7 ноября 2012 года № 729-734 (27806);

Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 27 шілдедегі № 805 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-143-1-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитеті (Т.Б. Қазанғап):
1) бір апта мерзімінде осы бірлескен бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберуді;
2) осы бұйрықты мерзімді баспа басылымдарында, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                                        А. Рау
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрінің
міндетін атқарушының
2015 жылғы 27 шілдедегі
№ 805 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Байланыс саласындағы жеке кәсіпкерлік саласына жатпайтын субъектілер үшін тәуекелдер дәрежелерін бағалау критерийлерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 586 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7975 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2012 жылғы 7 қарашадағы № 729-734 (27806) «Казахстанская правда» газетінде 2012 жылғы 7 қарашада № 385-387 (27204-27206) жарияланған);
2. «Байланыс саласындағы жеке кәсіпкерлік саласына жатпайтын субъектілер үшін тексеру парағының нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 587 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7974 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2012 жылғы 7 қарашада № 729-734 (27806) және «Казахстанская правда» газетінде 2012 жылғы 7 қарашада № 385-387 (27204- 27206) жарияланған);
3. «Ақпараттандыру саласындағы жеке кәсіпкерлік саласына жатпайтын субъектілері үшін тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 17 қыркүйектегі № 608 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8014 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2012 жылғы 7 қарашада № 729-734 (27806) және «Казахстанская правда» газетінде 2012 жылғы 7 қарашада № 385-387 (27204-27206) жарияланған);

4. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 17 сентября 2012 года № 609 «Об утверждении форм проверочных листов в области информатизации» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 8013 опубликованный в газетах «Казахстанская правда» 7 ноября 2012 года № 385-387 (27204-27206) и «Егемен Қазақстан» 7 ноября 2012 года № 729-734 (27806).

4. «Ақпараттандыру саласындағы тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 17 қыркүйектегі № 609 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8014 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2012 жылғы 7 қарашада № 729-734 (27806) және «Казахстанская правда» газетінде 2012 жылғы 7 қарашада № 385-387 (27204-27206) жарияланған).