О признании утратившим силу постановления акимата города Костаная от 4 августа 2014 года № 1926 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче коммунального имущества города Костаная в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 19 июня 2015 года № 1579
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и на основании представления прокуратуры города Костаная от 15 июня 2015 года № 2-090107-15-07445 акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Костаная "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче коммунального имущества города Костаная в имущественный наем (аренду)" от 4 августа 2014 года № 1926 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5039, опубликовано 28 августа 2014 года в газете "Наш Костанай").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Аракелян Ф.Х.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким                                       А. Ахметжанов

Қостанай қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 4 тамыздағы № 1926 "Қостанай қаласының коммуналдық мүлігін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысынығ күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 1579 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес және Қостанай қаласы прокуратурасының 2015 жылғы 15 маусымдағы № 2-090107-15-07445 ұсынысы негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 4 тамыздағы № 1926 "Қостанай қаласының коммуналдық мүлігін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5039 болып тіркелген, "Наш Костанай" газетінде 2014 жылғы 28 тамызда жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары Ф.Х. Аракелянға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшінде енеді.
Әкім                                       А. Ахметжанов