О признании утратившим силу постановление акимата Амангельдинского района от 22 сентября 2014 года № 287
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 15 июня 2015 года № 121
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акима Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Амангельдинского района от 22 сентября 2014 года № 287 "Об утверждении правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5114, опубликовано 17 октября 2014 года в газете "Аманкелді арайы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
акима района                               Т. Карбозов

Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 287 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № 121 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 287 "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5114 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қазанда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы           Т. Карбозов