О признании утратившим силу приказа Министра культуры Республики Казахстан от 16 мая 2014 года № 37 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Комитет по делам культуры и искусства Министерства культуры Республики Казахстан"
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 22 декабря 2015 года № 402
В соответствии со статьями 21-129-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра культуры Республики Казахстан от 16 мая 2014 года № 37 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Комитет по делам культуры и искусства Министерства культуры Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9468, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 28 мая 2014 года).
2. Департаменту юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан (Жаксыбаев М.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня его подписания направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан, РГП "Республиканский центр правовой информации" Министерство юстиции Республики Казахстан и периодические печатные издания;
2) размещение информации о признании утратившим силу приказа и исключение из перечня нормативных правовох актов на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    А. Мухамедиулы

"Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің Мәдениет және өнер істері комитеті" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет министрінің 2014 жылғы 16 мамырдағы № 37 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 402 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 21-129-1-баптары және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің Мәдениет және өнер істері комитеті» мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет министрінің 2014 жылғы 16 мамырдағы № 37 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9468 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 28 мамырда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаменті (М.Ә. Жақсыбаев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін қол қойылған күнінен бастап бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» РМК және мерзімді баспа басылымдарына жолдауды;
2) Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында бұйрықтың күші жойылды деп тану туралы ақпаратты орналастыруды және нормативтік құқықтық актілер тізбесінен алып тастауды қамтамасыз етсін.
Министр                                          А. Мұхамедиұлы