О признании утратившим силу решения акима Северо-Казахстанской области от 29 января 2015 года № 03 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2015 года N 13
В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" аким Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Северо-Казахстанской области "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" от 29 января 2015 года № 03 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3090 и опубликованное 10 февраля 2015 года в газете "Северный Казахстан").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Аким области Е. Султанов

"Жергiлiктi ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 03 шешiмiнің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі N 13 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 29-бабының 2-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына сәйкес Солтүстiк Қазақстан облысының әкiмi ШЕШТI:
1. "Жергiлiктi ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 03 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3090 болып тіркелді және 2015 жылғы 10 ақпан "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. Сұлтанов