О признании утратившим силу постановления акимата района № 188 от 08 июля 2014 года "Об определении порядка расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2015 года № 56
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района от 08 июля 2014 года № 188 "Об определении порядка расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 августа 2014 года N 2904, опубликовано в районных газетах "Нұрлы ел", "Кызылту" № 38 от 18 августа 2014 года).
Исполняющий обязанности
акима района
Б.Хасенеев

"Ауданның коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін белгілеу туралы" 2014 жылғы 08 шілдедегі № 188 аудан әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 4 ақпандағы № 56 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабы 8 тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауданның коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 11 тамызда N 2904 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 тамыздағы № 38 "Нұрлы ел", "Кызылту" аудандық газеттерінде жарияланған) аудан әкімдігінің 2014 жылғы 08 шілдедегі № 188 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімінің міндетін
атқарушы
Б.Хасенеев