О признании утратившими силу некоторых решений Кызылкогинского районного маслихата
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 15 сентября 2015 года № XXXIV-4
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и на основании пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу нижеследующие решения Кызылкогинского районного маслихата:
1) Решение № ХХІV-1 районного маслихата от 16 июня 2014 года "О назначении материального обеспечения детям-инвалидам, обучающимся на дому" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2938, опубликовано 3 июля 2014 года в газете "Кызылкога" № 25);
2) Решение № ХХІХ-4 районного маслихата от 25 декабря 2014 года "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Кызылкогинском районе" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3078, опубликовано 15 января 2015 года в газете "Кызылкога" № 2);
3) Решение № ХХХХ-6 районного маслихата от 27 марта 2015 года "О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года № ХХІХ-4 "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Кызылкогинском районе" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3154, опубликовано 16 апреля 2015 года в газете "Кызылкога" № 15).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Т. Бейскали

Қызылқоға аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № XXXIV-4 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармақшасына сай, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылқоға аудандық мәслихатының төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 16 маусымдағы № ХХІV-1 "Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2938 санымен тіркелген, аудандық "Қызылқоға" газетіне 2014 жылдың 3 шілдесінде № 25 санында жарияланған) шешімі;
2) Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № ХХІХ-4 "Қызылқоға ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3078 санымен тіркелген, аудандық "Қызылқоға" газетіне 2015 жылдың 15 қаңтарда № 2 санында жарияланған) шешімі;
3) Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 27 наурыздағы № ХХХ-6 "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № ХХІХ-4 "Қызылқоға ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3154 санымен тіркелген, аудандық "Қызылқоға" газетіне 2015 жылдың 16 сәуірінде № 15 санында жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы:
Т. Бейсқали