О признании утратившим силу решения Южно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2013 года 12/111-V "Об утверждении Правил подготовки и проведения отопительного сезона в Южно-Казахстанской области"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 9 декабря 2015 года № 44/369-V
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2013 года № 12/111-V «Об утверждении Правил подготовки и проведения отопительного сезона в Южно-Казахстанской области» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2275, опубликовано 15 мая 2013 года в газете «Южный Казахстан»).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата                       Н.Абишов
Секретарь областного
маслихата                                  К.Ержан

"Оңтүстік Қазақстан облысында жылу маусымына дайындық және өткізу Қағидаларын бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 12/111-V шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/369-V шешімі
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 12/111-V «Оңтүстік Қазақстан облысында жылу маусымына дайындық және өткізу Қағидаларын бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2275-нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 15 мамырда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н.Әбішов
Облыстық мәслихат хатшысы                  Қ.Ержан