О признании утратившим силу решения Шымкентского городского маслихата от 3 ноября 2014 года № 42/289-5с "Об утверждении Правил застройки территории города Шымкент"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 сентября 2015 года № 50/390-5с
В соответствии с пунктом 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Шымкентского городского маслихата от 3 ноября 2014 года № 42/289-5с «Об утверждении Правил застройки территории города Шымкент» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2916, опубликовано в газетах «Панорама Шымкента» 19 декабря 2014 года, № 51).
Председатель сессии
городского маслихата                       Е.Хван
Секретарь городского маслихата             Н.Бекназаров

"Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 қарашадағы № 42/289-5с "Шымкент қаласының аумағында құрылыс салу Қағидалары туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 50/390-5c шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 40-бабының 2-тармағына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 қарашадағы № 42/289-5с «Шымкент қаласының аумағында құрылыс салу Қағидалары туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 2914, «Шымкент келбеті» № 51 газетінде 2014 жылдың 19 желтоқсанда жарияланған) шешім күші жойылды деп танылсын.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Е.Хван
Қалалық мәслихат
хатшысы                                    Н.Бекназаров