О признании утратившим силу решение Кентауского маслихата от 27 марта 2015 года № 229 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по городу Кентау"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года № 243
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Кентауского городского маслихата от 27 марта 2015 года № 229 «Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по городу Кентау» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 апреля 2015 года за № 3102, опубликованный в газете «Кентау» от 11 апреля 2015 за № 16).
Председатель сессии
городского маслихата                       М. Кунпеисов
Секретарь городского маслихата             К. Сырлыбаев

"Кентау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 229 шешімінің күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 шілдедегі № 243 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару» Заңының 7-бабының 5-тармағына және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
«Кентау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы» Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 229 шешімінің күші жойылсын (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 3 сәуірде № 3102 болып тіркелген, 2013 жылы 11 сәуірде № 16 «Кентау Шұғыласы» газетінде жарияланған).
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы                            М. Күнпеисов
Қалалық мәслихатының хатшысы               К. Сырлыбаев