О признании утратившим силу постановление акимата Ордабасынского района от 27 июля 2015 года № 328 "Об утверждении схемы и правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Ордабасынского района"
Постановление акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 10 декабря 2015 года № 582
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата района от 27 июля 2015 года № 328 «Об утверждении схемы и правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Ордабасынского района» (зарегистрировано В Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3312, опубликовано 4 июля 2015 года в районной газете «Ордабасы оттары»).
1. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Садирмека.
Аким района                                С.Сапарбаев

"Ордабасы ауданының шалғайдағы елдi мекендерінде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидасын бекіту туралы" Ордабасы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 328 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 582 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ордабасы ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидасын бекіту туралы» аудан әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 328 ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3312 тіркелген, 2015 жылғы 4 шілдедегі аудандық «Ордабасы оттары» газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Сәдірмекке жүктелсін.
Аудан әкімі                                С.Сапарбаев