О признании утратившим силу решения акима сельского округа от 17 апрелья 2014 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице Ш.Уалиханова села А.Сатбаева сельского округа Жузимдик"
Решение акима сельского округа Жузимдик Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 9
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления руководителя Сарыагашской районной территориальной инспекции Южно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 нюня 2015 года № 02-17/164 РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима сельского округа от 17 апрелья 2015 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице Ш.Уалиханова села А.Сатбаева сельского округа Жузимдик" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3182, опубликовано 29 мая 2015 года в газете "Сарыагаш")
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким сельского
округа Жузимдик У.Смаилов

"Жүзімдік ауылдық округі А.Сәтбаев ауылының Ш.Уалиханов көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Жүзімдік ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 9 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының Сарыағаш аудандық аумақтық инспекциясының басшысының 2015 жылғы 25 маусымдағы № 02-17/164 ұсынысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жүзімдік ауылдық округі А.Сатбаев ауылының Ш.Уалиханов көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" ауылдық округ әкімінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3182 тіркелген, 2015 жылғы 29 мамырда "Сарыағаш" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Жүзімдік ауылдық
округінің әкімі У.Смаилов