О признании утратившим силу решение акима Сартерекского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий в селах Сартерек, Когедай Сартерекского сельского округа" № 5 от 24 сентября 2014 года
Решение акима Сартерекского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 15 декабря 2015 года N 7
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 пункта 8 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, представление главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района, аким Сартерекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Сартерекского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий в селах Сартерек, Когедай Сартерекского сельского округа" №5 от 24 сентября 2014 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3523 от 03 ноября 2014 года, опубликовано за № 92 в районной газете "Достык" от 19 ноября 2014 года).
2. Решение вводится в действие со дня его принятия.
Аким Сартерекского сельского округа А.Орынбаев

Сартерек ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 5 "Сартерек ауылдық округіндегі Сартерек, Когедай ауылдарында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Сартерек ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы N 7 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының ұсынысына сәйкес, Сартерек ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Сартерек ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 5 "Сартерек ауылдық округіндегі Сартерек, Когедай ауылдарында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық акт мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3523 нөмірімен 2014 жылғы 03 қарашада тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 92 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап күшіне енеді.
Сартерек ауылдық округінің әкімі А.Орынбаев