О признании утратившим силу решение акима города Зайсан "Об установлении ограничительных мероприятий в микрорайонах "Сауыр", "Қазақ ауылы" в крестьянском хозяйстве "Көктерек" и в участке "Қызыл баз" в городе Зайсан" № 6 от 31 июля 2015 года
Решение акима города Зайсан Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2015 года N 9
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 пункта 8 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, представление главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района, аким города Зайсан РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Зайсан "Об установлении ограничительных мероприятий в микрорайонах "Сауыр", "Қазақ ауылы" в крестьянском хозяйстве "Көктерек" и в участке "Қызыл баз" в городе Зайсан" № 6 от 31 июля 2015 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4125, опубликовано за № 88 в районной газете "Достык" от 31 октября 2015 года).
2. Решение вводится в действие со дня принятия.
Аким города Зайсан Д.Тожыбаев

Зайсан қала әкімінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 6 "Зайсан қаласының "Сауыр","Қазақ ауылы" мөлтек аудандарында, "Көктерек" шаруа қожалығында және "Қызыл баз" учаскесіне шектеу іс –шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Зайсан қаласы әкімінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы N 9 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының ұсынысына сәйкес, Зайсан қала әкімі ШЕШТІ:
1. Зайсан қала әкімінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 6 "Зайсан қаласының "Сауыр", "Қазақ ауылы" мөлтек аудандарында, "Көктерек" шаруа қожалығында және "Қызыл баз" учаскесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық акт мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4125 нөмірімен 2015 жылғы 2 қыркүйекте тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2015 жылғы 31 қазанындағы № 88 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап күшіне енеді.
Зайсан қала әкімі Д.Тожыбаев