О снятии ограничения в связи со вспышкой бруцеллеза среди мелкого рогатого скота на территории Баркытбельского сельского округа
Решение акима Баркытбельского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 29 октября 2015 года № 10
Руководствуясь пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года и пунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года аким Баркытбельского сельского округа РЕШИЛ:
1. По представлению начальника Урджарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 октября 2015 года за № 358 снять ограничение среди мелкого рогатого скота на территории Баркытбельского сельского округа от заболевания бруцеллезом.
2. Признать утратившими силу:
1) решение акима Баркытбельского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий в Баркытбельском сельском округа" от 16 июля 2014 года № 3 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3469 от 27 августа 2014 года, опубликованно в районной газете "Уақыт тынысы/Пульс времени" 08 сентября 2014 года № 108)
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Баркытбельского
сельского округа Н. Ануарбеков

Барқытбел ауылдық округі елді мекенінің ұсақ мүйізді малдары бруцеллез індетінен сауқтырылды деп тану туралы
Шығыс-Қазақстан облысы Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округі 2015 жылғы 29 қазандағы № 10 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағына және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8-тармақшасын басшылыққа ала отырып, Барқытбел ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясы бастығының 2015 жылдың 28 қазандағы № 358 ұсынысына сәйкес, Барқытбел ауылдық округі елді мекенінің ұсақ мүйізді малдары бруцеллез індетінен сауықтырылды деп танылсын.
2. Күші жойылды деп есептелсін:
1) Барқытбел ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 16 шілдедегі № 3 шешімі "Барқытбел ауылдық округінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 27 тамыздағы № 3469, аудандық "Уақыт тынысы" газетінің 2014 жылғы 08 қыркүйектегі № 108 санында жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
Барқытбел ауылдық
округінің әкімі Н. Ануарбеков