О признании утратившими силу и отмене некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 19 февраля 2016 года № А-2/76
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отменить постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении Правил переселения, предоставления жилища и оказания мер государственной поддержки жителям населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области" от 29 января 2016 года № А-2/44.
3. Настоящее постановление акимата Акмолинской области вводится в действие со дня подписания.
Аким области С.Кулагин
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 19 февраля 2016 года
№ А-2/76
Перечень постановлений акимата Акмолинской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Акмолинской области "О структуре и штатной численности аппарата акима области" 18 января 2010 года № А-1/6.
2. Постановление акимата Акмолинской области "О внесения изменения в постановление акимата Акмолинской области от 18 января 2010 года № А-1/6 "О структуре и штатной численности аппарата акима области" от 9 апреля 2010 года № А-4/108.
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Акмолинской области от 18 января 2010 года № А-1/6 "О структуре и штатной численности аппарата акима области" от 30 апреля 2010 года № А-5/164.
4. Постановление акимата Акмолинской области "О внесения изменения в постановление акимата Акмолинской области от 18 января 2010 года № А-1/6 "О структуре и штатной численности аппарата акима области" от 8 февраля 2012 года № А-2/58.
5. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 18 января 2010 года № А-1/6 "О структуре и штатной численности аппарата акима области" от 7 мая 2012 года № А-6/237.
6. Постановление акимата Акмолинской области "О внесения изменения в постановление акимата Акмолинской области от 18 января 2010 года № А-1/6 "О структуре и штатной численности аппарата акима области" от 6 июня 2012 года № А-7/280.
7. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 18 января 2010 года № А-1/6 "О структуре и штатной численности аппарата акима области" от 4 декабря 2012 года № А-13/580.

Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану және жою туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № А-2/76 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының күші осы қаулының қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
2. "Ақмола облысы Калачи және Красногорск елді мекендерінің тұрғындарын көшіру, тұрғын үй беру және мемлекеттік қолдаудың шараларын көрсету қағидасын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № А-2/44 қаулысының күші жойылсын.
3. Ақмола облысы әкімдігінің осы қаулысы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2016 жылғы 19 ақпандағы
№ А-2/76 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. "Облыс әкімі аппаратының құрылымы және штат саны туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/6 қаулысы.
2. "Облыс әкімі аппаратының құрылымы және штат саны туралы" облыс әкімдігінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 9 сәуірдегі № А-4/108 қаулысы.
3. Облыс әкімі аппаратының құрылымы және штат саны туралы" облыс әкімдігінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 30 сәуірдегі № А-5/164 қаулысы.
4. "Облыс әкімі аппаратының құрылымы және штат саны туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 8 ақпандағы № А-2/58 қаулысы.
5. "Облыс әкімі аппаратының құрылымы және штат саны туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/6 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № А-6/237 қаулысы.
6. Облыс әкімі аппаратының құрылымы және штат саны туралы" облыс әкімдігінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 6 маусымдағы № А-7/280 қаулысы.
7. "Облыс әкімі аппаратының құрылымы және штат саны туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/6 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № А-13/580 қаулысы.

8. Постановление акимата Акмолинской области "О внесения изменения в постановление акимата Акмолинской области от 18 января 2010 года № А-1/6 "О структуре и штатной численности аппарата акима области" от 26 апреля 2013 года № А-4/177.
9. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Акмолинской области от 18 января 2010 года № А-1/6 "О структуре и штатной численности аппарата акима области" от 31 июля 2013 года № А-7/328.
10. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 18 января 2010 года № А-1/6 "О структуре и штатной численности аппарата акима области" от 26 ноября 2013 года № А-11/520.
11. Постановление акимата Акмолинской области "О внесения изменения в постановление акимата Акмолинской области от 18 января 2010 года № А-1/6 "О структуре и штатной численности аппарата акима области" от 5 марта 2014 года № А-3/74.
12. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Акмолинской области от 18 января 2010 года № А-1/6 "О структуре и штатной численности аппарата акима области" от 2 июня 2014 года № А-5/255.
13. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 18 января 2010 года № А-1/6 "О структуре и штатной численности аппарата акима области" от 20 октября 2014 года № А-10/503.
14. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений и дополнений в некоторые постановления акимата Акмолинской области" от 24 октября 2014 года № А-10/510 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4490, опубликовано 13 декабря 2014 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары").
15. Постановление акимата Акмолинской области "Об образовании комиссии по переводу земель лесного фонда в земли других категорий для целей, не связанных с ведением лесного хозяйства" от 21 января 2015 года № А-1/24.
16. Постановление акимата Акмолинской области "Об образовании комиссии по переводу земель лесного фонда в земли других категорий для целей, не связанных с ведением лесного хозяйства" от 26 января 2015 года № А-1/29.
17. Постановление акимата Акмолинской области "Об итогах социально-экономического развития Акмолинской области за 2014 годи задачах на 2015 год" от 27 января 2015 года № А-1/37.
18. Постановление акимата Акмолинской области "Об итогах исполнения бюджета за 2014 год" от 27 января 2015 года № А-1/38.

8. Облыс әкімі аппаратының құрылымы және штат саны туралы" облыс әкімдігінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 сәуірдегі № А-4/177 қаулысы.
9. "Облыс әкімі аппаратының құрылымы және штат саны туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/6 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 31 шілдедегі № А-7/328 қаулысы.
10. Облыс әкімі аппаратының құрылымы және штат саны туралы" облыс әкімдігінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 қарашадағы № А-11/520 қаулысы.
11. Облыс әкімі аппаратының құрылымы және штат саны туралы" облыс әкімдігінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № А-3/74 қаулысы.
12. Облыс әкімі аппаратының құрылымы және штат саны туралы" облыс әкімдігінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/6 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 маусымдағы № А-5/255 қаулысы.
13. Облыс әкімі аппаратының құрылымы және штат саны туралы" облыс әкімдігінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/6 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы № А-10/503 қаулысы.
14. "Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қазандағы № А-10/510 қаулысын (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4490 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2014 жылғы 13 желтоқсанда жарияланған).
15. "Орман қорының жерлерін орман шаруашылығын жүргізумен байланысты емес мақсаттар үшін басқа санаттардағы жерлерге ауыстыру жөніндегі комиссия құру туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы № А-1/24 қаулысы.
16. "Орман қорының жерлерін орман шаруашылығын жүргізумен байланысты емес мақсаттар үшін басқа санаттардағы жерлерге ауыстыру жөніндегі комиссия құру туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № А-1/29 қаулысы.
17. "2014 жылы Ақмола облысының әлеуметтік-экономикалық дамуының нәтижелері және 2015 жылға арналған міндеттер туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № А-1/37 қаулысы.
18. "Ақмола облысы бюджетінің 2014 жылғы орындалуының қорытындылары туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № А-1/38 қаулысы.

19. Постановление акимата Акмолинской области "О проведении публичных обсуждений отчетов о деятельности в сфере оказания государственных услуг в Акмолинской области" от 16 февраля 2015 года № А-2/62.
20. Постановление акимата Акмолинской области "О предоставлении гарантийного обязательства акционерным обществом "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Есиль" от 17 февраля 2015 года № А-2/64.
21. Постановление акимата Акмолинской области "Об итогах реализации Программы "Дорожная карта занятости 2020" за 2014 год и задачах на 2015 год" от 20 февраля 2015 года № А-2/68.
22. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 23 февраля 2015 года № А-3/74.
23. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 24 февраля 2015 года № А-3/76.
24. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении Плана мероприятий по реализации предложений, высказанных населением в январе-феврале 2015 года на отчетных встречах акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Акмолинской области" от 25 февраля 2015 года № А-3/79.
25. Постановление акимата Акмолинской области "О некоторых вопросах бюджетного кредитования" от 13 марта 2015 года № А-3/105.
26. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 20 марта 2015 года № А-3/110.
27. Постановление акимата Акмолинской области "Об организации проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2015 года" от 20 марта 2015 года № А-3/112.
28. Постановление акимата Акмолинской области "Об итогах социально-экономического развития Акмолинской области за 2014 годи задачах на 2015 год" от 27 марта 2015 года № А-3/118.
29. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 27 марта 2015 года № А-3/119.
30. Постановление акимата Акмолинской области "О принимаемых мерах по безаварийному пропуску паводковых вод в весенний период 2015 года" от 27 марта 2015 года № А-3/120.
31. Постановление акимата Акмолинской области "Об образовании комиссии по переводу земель лесного фонда в земли других категорий для целей, не связанных с ведением лесного хозяйства" от 30 марта 2015 года № А-4/125.
32. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 31 марта 2015 года № А-4/126.
33. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 13 апреля 2015 года № А-4/155.

19. "Ақмола облысында мемлекеттік қызметтер көрсету саласындағы қызмет туралы есептерді ашық талқылауды өткізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № А-2/62 қаулысы.
20. "Есіл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамымен кепілдік міндеттеме беруі туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № А-2/64 қаулысы.
21. "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасының 2014 жылғы іске асырылуының қорытындылары және 2015 жылға" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № А-2/68 қаулысы.
22. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № А-3/74 қаулысы.
23. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № А-3/76 қаулысы.
24. "Ақмола облысының барлық деңгейдегі әкімдерінің 2015 жылғы қаңтар-ақпандағы халыққа есеп беру кездесулерінде айтылған ұсыныстарды жүзеге асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № А-3/79 қаулысы.
25. "Бюджеттік кредиттеудің кейбір мәселелері туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № А-3/105 қаулысы.
26. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № А-3/110 қаулысы.
27. "2015 жылғы сәуір-маусымда және қазан-желтоқсанда азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізуді ұйымдастыру туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № А-3/112 қаулысы.
28. "2014 жылы Ақмола облысының әлеуметтік-экономикалық дамуының нәтижелері және 2015 жылға арналған міндеттер туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № А-3/118 қаулысы.
29. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № А-3/119 қаулысы.
30. "2015 жылдың көктемі кезеңінде су тасқынын апатсыз өткізу бойынша қолданылып жатқан шаралар туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № А-3/120 қаулысы.
31. "Орман қорының жерлерін орман шаруашылығын жүргізумен байланысты емес мақсаттар үшін басқа санаттардағы жерлерге ауыстыру жөніндегі комиссия құру туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № А-4/125 қаулысы.
32. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № А-4/126 қаулысы.
33. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № А-4/155 қаулысы.

34. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении отчета по исполнению плана развития на 2012-2016 годы государственного коммунального казенного предприятия "Региональный центр переподготовки и повышения квалификации государственных служащих" при акимате Акмолинской области за 2014 год" от 20 апреля 2015 года № А-4/163.
35. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 20 апреля 2015 года № А-4/165.
36. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении отчета по исполнению плана развития на 2012-2016 годы товарищества с ограниченной ответственностью "Хозяйственное управление при акимате Акмолинской области" за 2014 год" от 24 апреля 2015 года № А-4/184.
37. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 20 марта 2015 года № А-3/112 "Об организации проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2015 года" от 27 апреля 2015 года № А-4/192.
38. Постановление акимата Акмолинской области "Об итогах социально-экономического развития Акмолинской областиза 1 квартал 2015 года" от 27 апреля 2015 года № А-4/194.
39. Постановление акимата Акмолинской области "Об итогах исполнения бюджета за 1 квартал 2015 года" от 27 апреля 2015 года № А-4/195.
40. Постановление акимата Акмолинской области "О комиссии по аккредитации объединений субъектов частного предпринимательства" от 28 апреля 2015 года № А-4/197.
41. Постановление акимата Акмолинской области "Об итогах социально-экономического развития Акмолинской областиза за январь – апрель 2015 года" от 22 мая 2015 года № А-5/222.
42. Постановление акимата Акмолинской области "О ходе выполнения лесохозяйственных, лесовосстановительных работ и прохождении пожароопасного периода 2015 года" от 22 мая 2015 года № А-5/224.
43. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 18 января 2010 года № А-1/6 "О структуре и штатной численности аппарата акима области" от 15 июня 2015 года № А-6/269.
44. Постановление акимата Акмолинской области "Об итогах социально-экономического развития Акмолинской области за 5 месяцев 2015 года" от 17 июня 2015 года № А-6/282.
45. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 26 июня 2015 года № А-7/299.
46. Постановление акимата Акмолинской области "Об экспертном совете по вопросам предпринимательства при акимате Акмолинской области" от 26 июня 2015 года № А-7/301.

34. "2014 жылы Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы "Мемлекеттік қызметшілерді қайта дайындау және біліктілігін жетілдіру аймақтық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының 2012-2016 жылдарға арналған даму жоспарының орындалуы жөніндегі есебін бекіту туралы Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 сәуірдегі № А-4/163 қаулысы.
35. 2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 сәуірдегі № А-4/165 қаулысы.
36. "Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы шаруашылық басқармасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2012-2016 жылдарға арналған даму жоспарының 2014 жылғы орындалуы жөніндегі есебін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № А-4/184 қаулысы.
37. "2015 жылғы сәуір-маусымда және қазан-желтоқсанда азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізуді ұйымдастыру туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № А-3/112 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № А-4/192 қаулысы.
38. "Ақмола облысының 2015 жылғы 1-тоқсандағы әлеуметтік экономикалық дамуының нәтижелері туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № А-4/194 қаулысы.
39. "Ақмола облысы бюджетінің 2015 жылғы І тоқсандағы орындалуының қорытындылары туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № А-4/195 қаулысы.
40. "Жеке кәсіпкерлік субъектілерінің бірлестіктеріне аккредиттеу жөніндегі комиссия туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № А-4/197 қаулысы.
41. "Ақмола облысының 2015 жылғы қаңтар-сәуір айындағы әлеуметтік-экономикалық дамуының нәтижелері туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № А-5/222 қаулысы.
42. "Орман шаруашылығы, орманды қалпына келтіру жұмыстарының орындалу барысы және 2015 жылғы өрт қаупі маусымының өтуі туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № А-5/224 қаулысы.
43. "Облыс әкімі аппаратының құрылымы және штат саны туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/6 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № А-6/269 қаулысы.
44. "Ақмола облысының 2015 жылғы бес айдағы әлеуметтік-экономикалық дамуының нәтижелері туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № А-6/282 қаулысы.
45. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № А-7/299 қаулысы.
46. Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі сараптамалық кеңес туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № А-7/301 қаулысы.

47. Постановление акимата Акмолинской области "Об установлении объемов субсидий" от 30 июня 2015 года № А-7/310.
48. Постановление акимата Акмолинской области "Об установлении объемов субсидий" от 30 июня 2015 года № А-7/311.
49. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 18 января 2010 года № А-1/6 "О структуре и штатной численности аппарата акима области" от 3 июля 2015 года № А-7/318.
50. Постановление акимата Акмолинской области "Об итогах социально-экономического развития Акмолинской области за 1 полугодие 2015 года" от 17 июля 2015 года № А-7/345.
51. Постановление акимата Акмолинской области "Об итогах исполнения бюджета за 1 полугодие 2015 года" от 17 июля 2015 года № А-7/346.
52. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 31 июля 2015 года № А-8/367.
53. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 7 августа 2015 года № А-8/378.
54. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 30 июня 2015 года № А-7/310 "Об установлении объемов субсидий" от 17 августа 2015 года № А-9/391.
55. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 20 августа 2015 года № А-9/394.
56. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении финансовой отчетности за 2014 год товарищества с ограниченной ответственностью "Хозяйственное управление при акимате Акмолинской области" от 25 августа 2015 года № А-9/407.
57. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 26 августа 2015 года № А-9/409.
58. Постановление акимата Акмолинской области "Об итогах социально-экономического развития Акмолинской области за 8 месяцев 2015 года" от 16 сентября 2015 года № А-9/438.
59. Постановление акимата Акмолинской области "О ходе реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" от 16 сентября 2015 года № А-9/439.
60. Постановление акимата Акмолинской области "Об итогах социально-экономического развития Акмолинской области за 9 месяцев 2015 года" от 21 октября 2015 года № А-10/484.
61. Постановление акимата Акмолинской области "Об итогах исполнения бюджета за 9 месяцев 2015 года" от 21 октября 2015 года № А-10/485.

47. "Субсидиялардың көлемін белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № А-7/310 қаулысы.
48. "Субсидиялардың көлемін белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № А-7/311 қаулысы.
49. "Облыс әкімі аппаратының құрылымы және штат саны туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/6 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № А-7/318 қаулысы.
50. "Ақмола облысының 2015 жылғы І жарты жылдықтағы әлеуметтік- экономикалық дамуының нәтижелері туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № А-7/345 қаулысы.
51. "Ақмола облысы бюджетінің 2015 жылғы I жарты жылдықтағы орындалуының қорытындысы туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № А-7/346 қаулысы.
52. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № А-8/367 қаулысы.
53. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № А-8/387 қаулысы.
54. "Субсидиялардың көлемдерін белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № А-7/310 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № А-9/391 қаулысы.
55. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № А-9/394 қаулысы.
56. "Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы шаруашылық басқармасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2014 жылға арналған қаржылық есептілігін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 тамыздағы № А-9/407 қаулысы.
57. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 тамыздағы № А-9/409 қаулысы.
58. "Ақмола облысының 2015 жылғы сегіз айдағы әлеуметтік-экономикалық дамуының нәтижелері туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № А-9/438 қаулысы.
59. "Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 - 2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы жүзеге асыру туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № А-9/439 қаулысы.
60. "Ақмола облысының 2015 жылғы тоғыз айдағы әлеуметтік-экономикалық дамуының нәтижелері туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қазандағы № А-10/484 қаулысы.
61. "Ақмола облысы бюджетінің 2015 жылғы 9 айдағы атқарылуының қорытындысы туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қазандағы № А-10/485 қаулысы.

62. Постановление акимата Акмолинской области "Об итогах уборки урожая 2015 года" от 21 октября 2015 года № А-10/486.
63. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 3 ноября 2015 года № А-11/503.
64. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 2 декабря 2015 года № А-12/549.
65. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 2 декабря 2015 года № А-12/550.
66. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 11 декабря 2015 года № А-12/567.
67. Постановление акимата Акмолинской области "Об итогах социально-экономического развития Акмолинской области за 11 месяцев текущего года и предварительных итогах за 2015 год" от 25 декабря 2015 года № А-12/597.
68. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 28 декабря 2015 года № А-13/605.
69. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 28 декабря 2015 года № А-13/606.
70. Постановление акимата Акмолинской области "О корректировке показателей областного бюджета на 2015 год" от 29 декабря 2015 года № А-13/607.

62. "2015 жылғы өнімді жинау қорытындысы туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қазандағы № А-10/486 қаулысы.
63. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қарашадағы № А-11/503 қаулысы.
64. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № А-12/549 қаулысы.
65. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № А-12/550 қаулысы.
66. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № А-12/567 қаулысы.
67. "Ақмола облысының 2015 жылғы 11 айдағы әлеуметтік-экономикалық дамуының нәтижелері туралы және 2015 жылы қорытындылары туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № А-12/597 қаулысы.
68. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № А-13/605 қаулысы.
69. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № А-13/606 қаулысы.
70. "2015 жылға арналған облыстық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № А-13/607 қаулысы.