О признании утратившими силу некоторых решений Кокшетауского городского маслихата
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 9 августа 2016 года № С-3/8
В соответствии со ст. 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Кокшетауского городского маслихата":
1) Решение Кокшетауского городского маслихата от 20 марта 2014 года № С- 24/4 "Об утверждении Регламента Кокшетауского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4138, опубликовано 22 мая 2014 года в газете "Көкшетау" и 22 мая 2014 года в газете "Степной маяк").
2) Решение Кокшетауского городского маслихата от 09 октября 2014 года № С-30/3 "О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 20 марта 2014 года № С-24/4 "Об утверждении Регламента Кокшетауского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4438, опубликовано 13 ноября 2014 года в газете "Көкшетау" и 13 ноября 2014 года в газете "Степной маяк").
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель 3 очередной
сессии
Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
Б.Бегалин
Секретарь Кокшетауского
городского
маслихата шестого
созыва
Б.Ғайса

Көкшетау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 9 тамыздағы № С-3/8 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Келесі Көкшетау қалалық мәслихаты шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Көкшетау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № С- 24/4 "Көкшетау қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 22 мамырда № 4138 тіркелген, 2014 жылғы 22 мамырда Көкшетау газетінде және 2014 жылғы 22 мамырда "Степной Маяк" газетінде жарияланған).
2) Көкшетау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 9 қазандағы № С-30/3 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № С-24/4 "Көкшетау қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 7 қарашада № 4438 тіркелген, 2014 жылғы 11 қарашада Көкшетау газетінде және 2014 жылғы 11 қарашада "Степной Маяк" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының кезекті
3 –
ші сессиясының төрағасы
Б.Бегалин
Көкшетау қалалық Алтыншы
шақырылған мәслихатының
хатшысы
Б.Ғайса