О признании утратившим силу постановление акимата Егиндыкольского района
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 16 мая 2016 года № а-5/84
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Егиндыкольского района "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Егиндыкольского района" от 17 сентября 2015 года № а-9/164 (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5017, опубликовано 02 ноября 2015 года в районной газете "Егіндікөл").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Егиндыкольского района Н.Тулепов

Егіндікөл ауданы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № а-5/84 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңдарына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Егіндікөл ауданы әкімдігінің "Егіндікөл ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № а-9/164 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5017 тіркелген, 2015 жылғы 02 қарашанда "Егіндікөл" аудандық газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі Н.Төлепов