О признании утратившим силу постановления акимата Егиндыкольского района
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 31 мая 2016 года № а-5/94
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Егиндыкольского района:
"О внесении изменения в постановление акимата Егиндыкольского района от 5 июля 2012 года № а-7/201 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно исполнительской инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест" от 11 декабря 2014 года № а-12/296 (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области от 08 января 2015 года № 4564, опубликованного в районной газете "Егіндікөл" № 3 от 19 января 2015 года);
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Егиндыкольского района Н. Тулепов

Егіндікөл ауданы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № а-5/94 қаулысы
Казақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Казақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Егіндікөл ауданы әкімдігінің:
2012 жылғы 5 шілдедегі № а-7/201 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдар үшiн, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшiн жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарының квотасын белгiлеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № а-12/296 (Ақмола облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 қаңтарда № 4564 тіркелген, 2015 жылғы 19 қаңтарда № 3 "Егіндікөл" аудандық газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі Н. Төлепов