О признании утратившими силу некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 21 апреля 2016 года № 433
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республика Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра внутренних дел Республики согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту кадровой работы Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Абдигалиев А.У) в установленном порядке:
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Отменить приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан  от 8 февраля 2016 года № 113 «О признании утратившим силу подпункта 1) пункта 1 приказа Министра внутренних дел от 27 мая 2011 года № 246 «Некоторые вопросы прохождения службы в органах внутренних дел Республики Казахстан».
4. Контроль за исполнением настоящею приказа возложить на первого заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-лейтенанта полиции Демеуова М.Г. и Департамент кадровой работы Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Абдигалиев А.У).
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
генерал-полковник полиции                  К. Касымов
Приложение
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 21 апреля 2016 года
№ 433
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра внутренних дел Республики Казахстан
1. Подпункт 1) пункта 1 приказа Министра внутренних дел от 27 мая 2011 года № 246 «Некоторые вопросы прохождения службы в органах внутренних дел Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7032, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 20 августа 2011 года № 265-266 (26686-26687));
2. Абзацы 2,3,4 пункта 1 приказа Министра внутренних дел от 2 апреля 2013 года № 220 «О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 мая 2011 года № 246 «Некоторые вопросы прохождения службы в органах внутренних дел Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8442, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 7 августа 2013 года № 246 (27520));

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 433 бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кадр жұмысы департаменті (А.Ү. Әбдіғалиев) белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын;
2) «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет -ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер органдарында қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы» Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 27 мамырдағы № 246 бұйрығының 1-тармағы 1-тармақшасының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 113 бұйрығының күші жойылсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бірінші орынбасары полиция генерал-лейтенанты М.Ғ. Демеуовке және Кадр жұмысы департаментіне (А.Ү. Әбдіғалиев) жүктелсін.
5. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-полковнигі                         Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2016 жылғы 21 сәуірдегі
№ 433 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің күші жойылған
кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарында қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы» Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 27 мамырдағы № 246 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7032 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында 2011 жылғы 30 қарашада № 31 болып жарияланған) 1-тармағының 1-тармақшасы;
2. «Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарында қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 27 мамырдағы № 246 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2013 жылғы 2 сәуірдегі № 220 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8442 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылғы 7 тамыздағы № 184 (28123) болып жарияланған) 1-тармағының 2, 3, 4 абзацтары;

3. Абзацы 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 пункта 1 приказа Министра внутренних дел от 27 августа 2013 года № 521 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 мая 2011 года № 246 «Некоторые вопросы прохождения службы в органах внутренних дел Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8812, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 19 декабря 2013 года № 339 (27613));
4. Абзацы 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 пункта 1 приказа Министра внутренних дел от 29 января 2015 года № 71 «О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 мая 2011 года № 246 «Некоторые вопросы прохождения службы в органах внутренних дел Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10365, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 31 марта 2016 года № 60 (28186)).

3. «Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарында қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 27 мамырдағы № 246 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ішкі істер министрінің 2013 жылғы 27 тамыздағы № 521 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8812 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 277 (28216) болып жарияланған) 1-тармағының 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 абзацтары;
4. «Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарында қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 27 мамырдағы № 246 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 71 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10365 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2016 жылғы 31 наурыздағы № 60 (28788) болып жарияланған) 1-тармағының 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 абзацтары.