О признании утратившими силу некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 августа 2016 года № 810
В целях реализации пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан:
1) Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 октября 2001 года № 769 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 630 «Об утверждении Правил внутреннего распорядка следственных изоляторов Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1700 и опубликован в Бюллетене нормативных правовых актах центральных, исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 год, № 12, ст. 563);
2) Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 мая 2002 года № 360 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 630 «Об утверждении Правил внутреннего распорядка следственных изоляторов Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1866 и опубликован в Бюллетене нормативных правовых актах центральных, исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 год, № 31, ст. 659).
2. Комитету уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Бердалин Б.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
генерал-полковник полиции                  К. Касымов

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 15 тамыздағы № 810 бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 50-бабының 2-тармағын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің мынадай:
1) ""Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі тергеу изоляторларының ішкі тәртіп ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 630 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 29 қазандағы № 769 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1700 болып тіркелген және Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2002 ж., № 12, 563-құжат.);
2) "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі тергеу изоляторларының ішкі тәртіп ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 630 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 2002 жылғы 24 мамырдағы № 360 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1866 болып тіркелген және Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2002 ж., № 31, 659-құжат.) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитетіне (Б.М. Бердалин) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдауды;
2) "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-полковнигі
Қ. Қасымов