О признании утратившим силу решение маслихата города Актобе от 25 апреля 2009 года № 170 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения маслихата города Актобе"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 10 июня 2016 года № 61
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 45 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480 - V "О правовых актах", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Актобе от 25 апреля 2009 года № 170 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения маслихата города Актобе" (зарегистрированное Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 27 мая 2009 года № 3-1-112, опубликованное 11 июня 2009 года в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе").
2. Настоящее решение вводится в действие после его первого офицального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихата города Актобе
Р. Сагиддинов С. Шинтасова

"Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 сәуірдегі № 170 шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 61 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 және 7 баптарына, "Құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480 - V Заңының 45 бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 сәуірдегі № 170 (Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2009 жылдың 27 мамырда № 3-1-112 болып тіркелген, 2009 жылғы 11 маусымда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы
Р. Сағиддинов С. Шынтасова