О признаний утратившим силу решение Айтекебийского районного маслихата № 152 от 15 апреля 2014 года "Об установлении единого размера социальной помощи к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 14 января 2016 года № 291
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и представлением акима района № 01-27/69 от 11 января 2016 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу решение Айтекебийского районного маслихата № 152 от 15 апреля 2014 года "Об установлений единого размера социальной помощи к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в департаментом юстиции Актюбинской области 29 апреля 2014 года № 3862, опубликованное № 18 от 8 мая 2014 года в газете "Жаңалық жаршысы")
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Ж.Камбаров А.Ермағамбет

Әйтеке би аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге біржолғы әлеуметтік көмектің мөлшерін бекіту туралы" № 152 шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 291 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына және аудан әкімінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 01-27/69 ұсынысына сәйкес Әйтеке би аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Әйтеке би аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге біржолғы әлеуметтік көмектің мөлшерін бекіту туралы" № 152 шешімінің (2014 жылғы 29 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3862 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 мамырда № 18 "Жаналық жаршысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Аудандық маслихаттың Аудандық маслихаттын сессия
төрағасы: хатшысы:
Ж.Қамбаров А.Ермағамбет