О признании утратившем силу решение Айтекебийского районного маслихата № 263 от 10 ноября 2015 года "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Айтекебийского районного маслихата"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 14 января 2016 года № 293
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Айтекебийского районного маслихата № 263 от 10 ноября 2015 года "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" (зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 15 декабря 2015 года № 4641, опубликованное районной газете "Жаңалық жаршысы" № 53 от 10 декабря 2015 года).
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Ж.Камбаров А.Ермағамбет

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 10 қарашадағы "Әйтеке би аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 263 шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 293 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 10 қарашадағы "Әйтеке би аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 263 шешімінің (2015 жылғы 15 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4641 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 желтоқсанда № 53 "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы: хатшысы:
Ж.Қамбаров А.Ермағамбет