О признании утратившим силу постановления акимата Алгинского района от 10 августа 2015 года № 336 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 18 мая 2016 года № 212
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Алгинского района от 10 августа 2015 года № 336 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации в уголовно- исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4503, официально опубликованное в районной газете "Жұлдыз-Звезда" за № 42 от 22 сентября 2015 года и ИПС "Адилет" 22 сентября 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М.Джалгаспаева.
Аким района М. Абдуллин

Алға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 336 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ босатылған адамдар бас бостандығынан айыру орындарынан және интернаттық ұйымдарды бiтiрушi кәмелетке толмағандар үшiн жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 212 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Алға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 336 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай – ақ босатылған адамдар бас бостандығынан айыру орындарынан және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4503 болып тіркелген, аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінің 2015 жылы 22 қыркүйегіндегі № 42 санында және 2015 жылы 22 қыркүйекте "Әділет" АҚЖ-де ресми жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Джалғаспаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі М. Абдуллин