О признании утратившим силу некоторых нормативных правовых актов акимата Мартукского района
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 24 июня 2016 года № 252
В соответствии со статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 27, 50 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу следующие нормативные правовые акты акимата Мартукского района в связи с принятием Закона Республики Казахстан "О занятности населения" 06 апреля 2016 года:
1) постановление акимата Мартукского района от 15 марта 2010 года № 94 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на предприятиях и организациях Мартукского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-110, опубликованное в газете "Мәртөк тынысы" 22 апреля 2010 года);
2) постановление акимата Мартукского района от 09 апреля 2013 года № 109 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в предприятиях и учреждениях Мартукского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3574, опубликованное в районном газете "Мәртөк тынысы" 16 мая 2013 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кузембаеву Б.
Аким района Н. Калауов

Мәртөк ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 24 маусымдағы № 252 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27, 50 баптарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылдың 06 сәуірінде "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының қабылдануына орай Мәртөк ауданы әкімдігінің келесі нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Мәртөк ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 15 наурыздағы № 94 "Мәртөк ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3-8-110 енгізілген, 2010 жылдың 22 сәуірінде аудандық "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) қаулысы;
2) Мәртөк ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 109 "Мәртөк ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмаған тұлғалар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3574 болып тiркелген, 2013 жылдың 16 мамырында аудандық "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) қаулысы.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Күзембаеваға жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Қалауов