О признании утратившими силу некоторых решений Темирского районного маслихата
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 08 июня 2016 года № 27
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 2016 года "О правовых актах" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Темирского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Копию данного решения направить в департамент юстиции Актюбинской области.
Председатель сессии Секретарь районного
маслихата районного маслихата
А.ЕСМАГАМЕТОВ Б.ИЗБАСОВ
Приложение
к решению районного маслихата
от 8 июня 2016 года № 27
Перечень утративших силу некоторых решений Темирского районного маслихата
1. Решение Темирского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4155, опубликовано 23 января 2015 года в газете "Темір").
2. Решение Темирского районного маслихата от 13 марта 2015 года № 239 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4257, опубликовано 3 апреля 2015 года в газете "Темір").
3. Решение Темирского районного маслихата от 27 апреля 201 5 года № 244 "О внесении изменения в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4329, опубликовано 22 мая 2015 года в газете "Темір").
4. Решение Темирского районного маслихата от 10 июня 2015 года № 249 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4385, опубликовано 3 июля 2015 года в газете "Темір").
5. Решение Темирского районного маслихата от 11 августа 2015 года № 278 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4486, опубликовано 28 августа 2015 года в газете "Темір").

Темір аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 маусымдағы № 27 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 16 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабының 2 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Темір аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің көшірмесі Ақтөбе облысының Әділет департаментіне жолдансын.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
А.ЕСМАҒАМБЕТОВ Б.ІЗБАСОВ
Аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 8 маусымдағы
№ 27 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Темір аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 "Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4155 болып тіркелген, 2015 жылы 23 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған).
2. Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 239 "Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4257 болып тіркелген, 2015 жылы 3 сәуірде "Темір" газетінде жарияланған).
3. Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 244 "Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4329 болып тіркелген, 2015 жылы 22 мамырда "Темір" газетінде жарияланған).
4. Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 249 "Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4385 болып тіркелген, 2015 жылы 3 шілдеде "Темір" газетінде жарияланған).
5. Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 тамыздағы № 278 "Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4486 болып тіркелген, 2015 жылы 28 тамызда "Темір" газетінде жарияланған).

6. Решение Темирского районного маслихата от 6 октября 2015 года № 280 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4542, опубликовано 23 октября 2015 года в газете "Темір").
7. Решение Темирского районного маслихата от 13 ноября 2015 года № 285 "О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4592, опубликовано 27 ноября 2015 года в газете "Темір").
8. Решение Темирского районного маслихата от 4 декабря 2015 года № 289 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4642, опубликовано 25 декабря 2015 года в газете "Темір").

6. Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 қазандағы № 280 "Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4542 болып тіркелген, 2015 жылы 23 қазанда "Темір" газетінде жарияланған).
7. Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 қарашадағы № 285 "Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4592 болып тіркелген, 2015 жылы 27 қарашада "Темір" газетінде жарияланған).
8. Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 289 "Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4642 болып тіркелген, 2015 жылы 25 желтоқсанда "Темір" газетінде жарияланған).