О признании утратившим силу некоторые постановления акимата Шалкарского района
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 05 января 2016 года № 02
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Шалкарского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Шалкарского района:
1) от 27 февраля 2015 года № 66 "Об утверждении перечня организации, видов, объемов и конкретных работ по Шалкасркому району на 2015 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 марта 2015 года за № 4236, опубликованное 30 марта 2015 года в районной газете "Шалкар");
2) от 30 марта 2015 года № 97 "Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2015 года" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 05 мая 2015 года за № 4318, опубликованное 22 мая 2015 года в районной газете "Шежірелі өлке");
3) от 23 сентября 2015 года № 219 "О внесении изменений в постановление акимата Шалкарского района от 30.03.2015 года № 97" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 октября 2015 года за № 4547, опубликованное 09 ноября 2015 года в районной газете "Шежірелі өлке").
2. Копию решения направить в департамент юстиции Актюбинской области.
Акима района Е. Данагулов

Шалқар ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 қаңтардағы № 02 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы әкімдігінің төмендегі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2015 жылғы 27 ақпандағы № 66 "2015 жылға Шалқар ауданы бойынша ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемін және нақты жағдайларын бекіту туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 17 наурызында № 4236 болып тіркелген, аудандық "Шалқар" газетінде 2015 жылдың 30 наурызында жарияланған);
2) 2015 жылғы 30 наурыздағы № 97 "2015 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 05 мамырында № 4318 болып тіркелген, аудандық "Шежірелі өлке" газетінде 2015 жылдың 22 мамырында жарияланған);
3) 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 219 "Шалқар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 97 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 22 қазанында № 4547 болып тіркелген, аудандық "Шежірелі өлке" газетінде 2015 жылдың 09 қарашасында жарияланған).
2. Шешімнің көшірмесі Ақтөбе облысының әділет департаментіне жолдансын.
Аудан әкімі Е. Данағұлов