О признании утратившим силу постановление акимата Шалкарского района от 11 февраля 2016 года № 24 "Об утверждении перечня организаций, в которых будут проводиться общественные работы, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Шалкарскому району"
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 17 мая 2016 года № 87
В соответствии со статьями 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Шалкарского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Шалкарского района от 11 февраля 2016 года № 24 "Об утверждении перечня организаций, в которых будут проводиться общественные работы, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Шалкарскому району" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 4754, опубликованное 29 февраля 2016 года в районной газете "Шежірелі өлке").
2. Копию постановления направить в департамент юстиции Актюбинской области.
Акима района Е. Данагулов

"Шалқар ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздерін бекіту туралы" Шалқар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 24 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 87 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 баптарына сәйкес, Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 24 "Шалқар ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздерін бекіту туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4754 болып тіркелген, аудандық "Шежірелі өлке" газетінде 2016 жылдың 29 ақпанында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Қаулының көшірмесі Ақтөбе облысының әділет департаментіне жолдансын.
Аудан әкімі Е. Данағұлов