О признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 45
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 февраля 2015 года № 108 «Об утверждении цен на работы, услуги, производимые и (или) реализуемые Республиканским государственным предприятием «Центр по недвижимости» Министерства юстиции Республики Казахстан по государственному техническому обследованию зданий, сооружений и (или) их составляющих, по определению стоимости объектов налогообложения» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10419, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан «Әділет» от 15 апреля 2015 года).
2) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 192 «Об утверждении цен на работы, услуги, производимые и (или) реализуемые республиканским государственным предприятием «Центр по недвижимости» Министерства юстиции Республики Казахстан» (зарегестрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11190, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан «Әділет» от 12 июня 2015 года).
2. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Департамент регистрации нормативных правовых актов и в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканской центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет» и размещение на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 марта 2016 года.
Министр юстиции
Республики Казахстан                       Б. Имашев
«СОГЛАСОВАН»
Министр национальной
экономики Республики Казахстан
____________________Е. Досаев
« ____ » ____________ 2016 года

Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 45 бұйрығы
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
«Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Жылжымайтын мүлік орталығы» Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдас бөліктерін мемлекеттік техникалық тексеру бойынша, салық салу объектілерінің құнын айқындау бойынша өндіретін және (немесе) өткізетін жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің бағаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 108 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10419 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2) «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Жылжымайтын мүлік орталығы» Республикалық мемлекеттік кәсіпорын өндіретін және (немесе) жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің бағаларын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 192 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11190 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Тіркеу қызметі және заң қызметін ұйымдастыру департаменті:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментіне және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» РМК-не Қазақстан Республикасының Нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне орналастыру үшін жіберуді;
2) осы бұйрықтың «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2016 жылғы 1 наурыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі                                   Б. Имашев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
_______________ Е. Досаев
2016 жылғы ____ ________