О признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 3 февраля 2016 года № 57, "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление культуры, архивов и документации Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 22 июня 2016 года № 325
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление культуры, архивов и документации Алматинской области" от 3 февраля 2016 года № 57 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 марта 2016 года №3744, опубликованного в газете "Огни Алатау" № 32 от 15 марта 2016 года и в газете "Жетысу" №33 от 17 марта 2016 года).
2. ГУ "Управление культуры, архивов и документации Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке в недельный срок:
1) известить органы юстиции Алматинской области о принятии настоящего постановления;
2) принять меры по опубликованию настоящего постановления;
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Унербаева Б.
Аким области А. Баталов

Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 3 қпандағы № 57 қаулысын жою туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № 325 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 3 ақпандағы "Алматы облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 57 қаулысы жойылсын (Алматы облысы әділет департаментінде 2016 жылдың 4 наурыз нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3744 тіркелген, 2016 жылдың 17 наурызда "Жетісу" №33 мен "Огни Алатау" газеттерінің №32 сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және облыс әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Алматы облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б. Өнербаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі А. Баталов