О признании утратившими силу некоторых решений Текелийского городского маслихата
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 28 марта 2016 года № 2-10
В соответствии пункта 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Текелийского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель сессии
Текелийского городского
маслихата А. Қожабек
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 28 марта 2016 года № 2-10
Перечень утративших силу некоторых решений Текелийского городского маслихата
1. Решение Текелийского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36-228 "О бюджете города Текели на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2978, опубликовано в газете "Текели тынысы" от 16 января 2015 года № 3 (3214), от 23 января 2015 года № 4 (3215)).
2. Решение Текелийского городского маслихата от 9 февраля 2015 года № 37-241 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36-228 "О бюджете города Текели на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2015 года № 3052, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 27 февраля 2015 года № 9 (3220)).
3. Решение Текелийского городского маслихата от 27 мая 2015 года № 39-255 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36-228 "О бюджете города Текели на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 июня 2015 года № 3214, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 19 июня 2015 года № 25 (3236)).
4. Решение Текелийского городского маслихата от 7 сентября 2015 года № 40-262 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36-228 "О бюджете города Текели на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 сентября 2015 года № 3406, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 24 сентября 2015 года № 39 (3250), от 2 октября 2015 года № 40 (3251), от 9 октября 2015 года № 41 (3252)).
5. Решение Текелийского городского маслихата от 9 ноября 2015 года № 42-277 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36-228 "О бюджете города Текели на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 ноября 2015 года № 3561, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 27 ноября 2015 года № 48 (3259)).
6. Решение Текелийского городского маслихата от 9 декабря 2015года № 43-281 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36-228 "О бюджете города Текели на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 декабря 2015 года № 3615, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 18 декабря 2015 года № 51 (3262), от 25 декабря 2015 года № 52 (3263)).

Текелі қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы № 2-10 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Осы шешімге қосымшаға сәйкес, Текелі қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Қожабек
Текелі қалалық мәслихатының
хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы № 2-10 шешіміне қосымша
Текелі қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-228 шешімі (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2978 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 3 (3214), 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 4 (3215) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған).
Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-228 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 37-241 шешімі (2015 жылғы 16 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3052 тіркелген, 2015 жылғы 27 ақпандағы № 9 (3220) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған).
Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-228 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-255 шешімі (2015 жылғы 10 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3214 тіркелген, 2015 жылғы 19 маусымдағы № 25 (3236) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған).
Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі "Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-228 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 40-262 шешімі (2015 жылғы 11 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3406 тіркелген, 2015 жылғы 24 қыркүйектегі № 39 (3250), 2015 жылғы 2 қазандағы № 40 (3251), 2015 жылғы 9 қазандағы № 41 (3252) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған).
Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы "Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-228 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-277 шешіміне (2015 жылғы 18 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3561 тіркелген, 2015 жылғы 27 қарашадағы № 48 (3259) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған).
Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-228 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 43-281 шешімі (2015 жылғы 14 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3615 тіркелген, 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 51 (3262), 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 52 (3263) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған).
РРРр