О признании утратившего силу решения Уйгурского районного маслихата от 01 октября 2015 года № 51-3
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 1 февраля 2016 года № 56-5
"В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственно управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, и статьей 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые семли сельскохозяйственного назначения по Уйгурскому району" от 01 октября 2015 года № 53-1 (внесен в государственный реестр нормативных правовых актов № 3538 от 06 ноября 2015 года, опубликовано в газете "Карадала тынысы-Карадала напаси" №47 (150) 13 ноября 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию "По вопросам законности и правопорядка, прав и свобод граждан".
Председатель сессии районного
маслихата Х. Имиров
Секретарь районного маслихата Н. Есжан

Ұйғыр аудандық мәслихаттың 2015 жылдың 01 қазанында қабылдаған № 51-3 шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 1 ақпандағы № 56-5 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 01 қазандағы "Ұйғыр ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (2015 жылдың 06 қарашада нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3538 болып енгізілген, аудандық "Қарадала тынысы-Қарадала нәпәси" газетінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 47 (150) нөміріне жарияланған) № 51-3 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Заңдылық пен құқық тәртібі, азаматтардың құқығы, еркі мен бостандығы туралы мәселелер жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Ұйғыр аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Х. Имиров
Ұйғыр аудандық мәслихатының
хатшысы Н. Есжан