О признании утратившего силу решения Уйгурского районного маслихата от 01 февраля 2016 года № 56-2
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 1 апреля 2016 года № 6-2-12
"В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственно управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, и статьей 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога по Уйгурскому району" от 01 февраля 2016 года № 56-2 (внесен в государственный реестр нормативных правовых актов № 3746 от 09 марта 2016 года, опубликовано в газете "Карадала тынысы-Карадала напаси" № 13 (169) 17 марта 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию "По вопросам законности и правопорядка, прав граждан, местного самоуправления, сельского хозяйства, земельных отношений, экологии и эффективного использования природных ресурсов".
Председатель сессии
районного маслихата Н. Дауренбеков
Секретарь районного маслихата Н. Есжан

Ұйғыр аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 01 ақпанда қабылдаған № 56-2 шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 6-2-12 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 01 ақпандағы "Ұйғыр ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (2016 жылдың 09 наурызында нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3746 болып енгізілген, 2016 жылғы 17 наурыздағы аудандық "Қарадала тынысы-Қарадала нәпәси" газетінің № 13 (169) нөміріне жарияланған) № 56-2 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Заңдылық пен құқық тәртібі, азаматтардың құқығы, жергілікті өзін-өзі басқару, ауылшаруашылық, жер қатынастары, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Ұйғыр аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Дауренбеков
Ұйғыр аудандық мәслихатының
хатшысы Н. Есжан